اخبار سیاسی

آیا ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 بازنده خواهد بود؟

مشرق نوشت: حدود 150 روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده و تعیین نیست افکار عمومی آمریکائیان به چه سمتی حرکت کند، بنابراین پیش بینی های متفاوتی از احتمال پیروزی یا عدم پیروزی ترامپ وجود دارد.

16 مرداد 1399

چگون بورس بر ارز، طلا و مسکن اثر می گذارد؟

خبرنگاران: بازار سرمایه همزمان که در سطحی عینی یکی از رشدهای بلندمدت تاریخی خود را تجربه می نماید، در سطوحی دیگر برای شرح و تبیین نظری آن دیدگاه های مختلفی از کارشناسان ابراز می گردد.

15 مرداد 1399

انتقاد روسیه از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

سفیر روسیه در مقر اروپایی سازمان ملل از تحریم های جدید امریکا علیه ایران انتقاد کرد.

12 مرداد 1399

جزئیات اجرای طرح حمایت اجتماعی از بچه ها کار و خیابان

مدیرکل بهزیستی شهرستان تهران جزئیات طرح حمایت اجتماعی از بچه ها کار و خیابان را که قرار است از اواخر خرداد ماه در سطح شهر تهران اجرایی گردد را تشریح کرد.

12 مرداد 1399

وزارت ورزش با دلالی اساسنامه فدراسیون فوتبال را تنظیم کرده است!

به گزارش خبرنگاران، محمد دادکان در خصوص پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال و ایرادات فیفا به این اساسنامه که با تکذیب فدراسیون همراه بود، گفت: ما تکذیب را خوب یاد گرفته ایم! این واقعیت دارد. همین امروز که با شما صحبت می کنم در فدراسیون جلسه ای برای تغییر...

10 مرداد 1399

آپارتمان 25متری؛ دیدید ایران رو ژاپن اسلامی کردیم؟

خبرنگاران: بحث آپارتمان های 25متری روز گذشته بلوا به پا کرد، طرحی که در کشور هایی مثل ژاپن هم نظیر داشته و بی سابقه نیست، روزگاری حدادعادل گفته بود، ایران باید ژاپن اسلامی گردد، ظاهرا در تنگنا و سختی شبیه آن ها شده ایم!

10 مرداد 1399

ابراهیمی: اقتصاد ملکی ترکیه در رکود بی سابقه، ترکیه برای جبران اثرات مالی کرونا چه کرد؟

رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه گفت: اقتصاد ملکی یا ساختمانی ترکیه به دلیل شیوع کرونا تقریبا متوقف شده و این کشور برای جبران آن به فعال سازی تجارت و صنعت به وسیله تجارت الکترونیک روی آورده است.

9 مرداد 1399

جزئیات طرح ساخت 6میلیون مسکن؛ تامین 60درصد هزینه با وام ارزان و زمین رایگان

عضو کمیسیون عمران مجلس از تصویب طرح دوفوریتی و 6ساله برای ساخت سالانه 1میلیون مسکن با تامین 60درصد هزینه با وام دولت و زمین رایگان اطلاع داد وگفت: در تهران، دستگاه های دولتی موظف به تامین زمین هستند و احتمال توسعه مناطق 22 گانه هم وجود دارد.

8 مرداد 1399

موسوی: دولت آمریکا از نژادپرستی و سفید برترپنداری سیستماتیک تقدیر می نماید

سخنگوی وزارت خارجه در توئیتی نوشت که دولت کنونی آمریکا از نژادپرستی و سفید برترپنداری سیستماتیک تقدیر می نماید.

8 مرداد 1399

وزیر خارجه ایتالیا وارد لیبی شد

منابع خبری از سفر غیرمنتظره وزیر خارجه ایتالیا به لیبی برای ملاقات با مقامات دولت وفاق ملی این کشور خبر دادند.

8 مرداد 1399

یک گروه مقاومت عراق: باقی ماندن حتی یک سرباز آمریکایی در عراق خیانت است

دبیرکل گروه کتائب سید الشهداء عراق در واکنش به مذاکرات قریب الوقوع بغداد و واشنگتن تأکید کرد که باقی ماندن حتی نظامی آمریکایی در عراق خیانت است.

8 مرداد 1399

ترامپ خروج 9500 نظامی آمریکایی از آلمان را تایید کرد، واکنش برلین

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا طرح هایی برای خروج 9500 نیروی آمریکایی از پایگاه های آلمان را تایید کرد. سخنان ترامپ در این رابطه با واکنش سفیر آلمان روبرو شد.

7 مرداد 1399

ترامپ آماده انتقام از چین شد

فارس نوشت: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با یکی از رسانه های این کشور گفت که رئیس جمهور ایالات متحده حزب کمونیست چین را در زمینه شیوع کرونا مقصر می داند و گزینه هایی در این زمینه در دست کار دارد.

21 تیر 1399

عکس، قدردانی ویژه دولت کانادا از مرتضی پاشایی

کریس الکساندر وزیر شهروندی و مهاجرت کشور کانادا لوح سپاس این کشور را به نمایندگی از زنده یاد مرتضی پاشایی به مصطفی پاشایی برادر این هنرمند تقدیم کرد.

16 تیر 1399

چین: عضویت تایوان در بهداشت جهانی محقق نخواهد شد

سخنگوی وزارت خارجه چین اظهار کرد: قصد تایوان برای پیوستن به سازمان بهداشت جهانی نه تنها به نفع سلامتی مردم تایوان نیست بلکه یک دستکاری سیاسی است که تحقق نخواهد یافت.

16 تیر 1399

ماجرای 14 روز بیهوشی رییس اورژانس کشور در پی ابتلا به کرونا

رییس اورژانس کشور خدمات اورژانسی ارائه شده در بحران کرونا و همچنین ماجرای ابتلای خود به این بیماری را تشریح کرد.

14 تیر 1399

چرا رنگ پاسپورت ها با هم متفاوت است؟

اگر در صف انتظار خطوط هواپیمایی ایستاده باشید و ده ها نفر را پاسپورت به دست، جلوی خود دیده باشید، کافی است تا به دستان شان نگاه کنید تا متوجه یک تفاوت جالب در میان دفترچه هایی شوید که به اسم پاسپورت و یا گذرنامه مانند صاحبان شان منتظر تاییده مامور مربوطه...

13 تیر 1399

خبرنگاران الفتح: رایزنی با الکاظمی همچنان ادامه دارد

بغداد- خبرنگاران- محمد الغبان رییس فراکسیون پارلمانی الفتح (هادی العامری) روز یکشنبه گفت که مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف، همچنان رایزنی خود را برای جایگزینی برخی اسامی رد شده کابینه از سوی جناح های سیاسی ادامه می دهد.

11 تیر 1399

خبرنگاران معترضان میدان تحریر بغداد حمله داعش به الحشدالشعبی را محکوم کردند

بغداد - خبرنگاران - معترضان میدان تحریر در مرکز بغداد امروز (شنبه) با صدور بیانیه ای حمله گروه تروریستی داعش به الحشدالشعبی که به شهادت و زخمی شدن چندین نفر از نیروهای این سازمان انجامید را محکوم کردند.

10 تیر 1399

عراق، جلسه رأی اعتماد به کابینه مصطفی الکاظمی یکشنبه آینده برگزار می شود

منابع رسانه ای از برگزاری جلسه مجلس عراق در روز یکشنبه برای رأی اعتماد به کابینه مصطفی الکاظمی نخست وزیر مأمور تشکیل دولت جدید عراق خبر دادند.

9 تیر 1399
تعداد: (202)