کسب و کار

خبرنگاران پارسال 1437 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه گردشگری فارس انجام شد

شیراز-خبرنگاران-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: هزار و 437 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش گردشگری این استان، طی سال 99 انجام شد.

24 فروردین 1400

پرواز با بال های شکسته؛ روایت 134 روز مقاومت در کوبانی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، آشنایی گویشوران یک زبان با آثار ادبی عظیم در زبان های دیگر به واسطه مترجم اتفاق می افتد. مطالعه این آثار معمولا از این حیث که به ما وسعت دید می بخشد، شیرین و لذت بخش است و البته تاثیر قلم مترجم و مهارت او در...

13 فروردین 1400

نگاهی به تاکسی های اینترنتی از چشم آژانس های تلفنی

خبرنگاران/خوزستان رئیس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه اهواز با اشاره به حذف فیلترهایی که رانندگان برای ورود به آژانس باید از آن ها رد می شدند، گفت: بیشتر استارت آپ های اینترنتی مربوط به خدمات حمل و نقل، گواهی عدم سوءپیشینه و تست اعتیاد از رانندگان خود...

30 اسفند 1399

مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد اطلاع داد:راه اندازی مدرسه خلبانی

خبرنگاران/لرستان مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد از راه اندازی مدرسه خلبانی در این فرودگاه اطلاع داد.

19 اسفند 1399

بخشی از قدرت ملی ایران در سایه قدرت انرژی به دست آمده است

رئیس جمهوری گفت: بخشی از قدرت ملی ما در سایه قدرت انرژی و جایگاهی که در این عرصه داریم به دست آمده است.

18 اسفند 1399

تهیه واکسن کرونا با توان داخلی ، جزئیات زمانی واکسیناسیون گروه های مختلف اعلام شد

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: واکسن کرونا با استفاده از توان داخلی و هم با خرید از دیگر کشور ها تامین می گردد.

12 اسفند 1399

کاغذبازی اداری در راستا فراوری نوعی مافیاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه رضایت مردم و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان از فاکتورهای حائز اهمیت در توسعه کشور است، گفت: به عنوان نمونه مالیات پیش پای صنعت باید برداشته گردد، تا صنعت روان تر به ایجاد شغل و یاری به توسعه گام بردارد.

1 اسفند 1399

85 درصد تجهیزات صنعت نفت بومی سازی شده است

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: امروز 85 درصد همه تجهیزات مورد احتیاج صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در داخل کشور فراوری می گردد.

29 بهمن 1399

ملاقات وزیر نیرو با 3 مقام عراقی

وزیر نیرو طی سفر به عراق با 3 نفر از مقام های ارشد این کشور در بغداد ملاقات و گفت و گو کرد.

16 بهمن 1399

باید ها و نباید هایی که افراد پیروز و ناپیروز انجام می دهند

یکی از کار هایی که می توانیم برای رسیدن به پیروزیت انجام دهیم این است که از زندگی افراد پیروز درس ها و ترفند هایی یاد بگیریم و آن ها را تقلید کنیم.

13 بهمن 1399

چرا برخی از کارگران ساختمانی بسته معیشتی کرونا دریافت نکرده اند؟

میرزایی گفت: هر کارگر ساختمانی که بیمه، درآمد و شغل ثابت نداشته باشد، مشمول دریافت بسته معیشتی کرونا می شود.

12 بهمن 1399

واژگونی خودروی کارمندان سفارت پاکستان در محور بم - ریگان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی بم از مصدومیت 2 نفر در حادثه واژگونی خودروی حامل کارمندان سفارت پاکستان در محور بم - ریگان منطقه برج دشتوئیه خبر داد.

7 بهمن 1399

وقتی همه در اختیار گوگل هستیم!

همۀ این ها زنگ خطری بزرگ است، آیا با یک امپراتوری روبرو ایم که همه چیز را انحصاری کرده و رقابت با آن غیر ممکن شده است؟ قرارداد ها و قواعد انحصاری گوگل به شکلی است که رقبا و شرکای خود را محصور می کند و دست و بال آن ها را می بندد.

1 بهمن 1399

خبرنگاران پنج واکسن کرونا ساخت چین در مرحله سوم آزمایش بالینی قرار گرفته است

تهران- خبرنگاران- رییس تیم تهیه و فراوری واکسن شورای دولتی چین گفت: در حال حاضر، پنج واکسن ویروس کرونا ساخت چین وارد مرحله آزمایش بالینی فاز سوم شده که از نظر تعداد در صندلی اول دنیا قرار می گیرد.

29 دی 1399

فروش آنلاین ساز چگونه جای کارگاه&zwnjهای قدیمی جنوب را گرفت؟

سابقه صدای طبل و دمام حداقل به چهار هزار سال پیش و زمانی برمی شود که مردم در میانرود برای دفع بدبختی یا اعلام خبرهای نظامی از آن استفاده می کردند.

18 دی 1399

قیمت مرغ به ثبات می&zwnjرسد

تهران (پانا)- نایب رییس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت با توجه به تامین نهاده های مورد احتیاج واحدهای مرغداری انتظار می رود در روزهای پیش رو بازار مرغ به ثبات برسد و این محصول با نرخ مصوب عرضه می گردد.

17 دی 1399

ارزان ترین تلویزیون های 55 اینچی در بازار لوازم خانگی

ارزان ترین تلویزیون های 55 اینچی در حالی با رنج قیمت 10 میلیون و 450 هزار تومان تا 13 میلیون و 112 هزار تومان در بازار لوازم خانگی به فروش می رسند که قیمت برخی از همین تلویزیون ها در برند های سامسونگ و ال جی نزدیک به 40 میلیون رسیده است.

3 دی 1399

نامزدهای گیم اواردز 2020 اعلام شد؛ لست آو آس 2 با ده نامزدی در صدر

مراسم گیم اواردز 2020 امسال به شکلی متفاوت و به صورت تمام دیجیتال برگزار می شود. نامزدهای این رویداد سالانه اعلام شده است و بازی های لست آو آس 2 و Hades به ترتیب پرافتخارترین بازی های امسال هستند.

29 آذر 1399

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

25 آذر 1399

افزایش 92 درصدی فروش فنرسازی زر سایپا

فنرسازی زر از زیر مجموعه های گروه خودروسازی سایپا توانست در 7 ماه سپری شده از سال 99 با رشد 92 درصدی در فروش، رکورد جدیدی را ثبت کند.

21 آذر 1399
تعداد: (140)