وزارت کشور خواهان نظارت بیشتر مبادی مرزی برای کنترل ورود و خروج اتباع خارجی

به گزارش سرگرمی تفریحی، تهران (پانا) - دستیار وزیر و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در یک بازدید میدانی از نقاط مرزی استان آذربایجان غربی به آنالیز مسائل و مسائل استان درخصوص ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور پرداخت.

وزارت کشور خواهان نظارت بیشتر مبادی مرزی برای کنترل ورود و خروج اتباع خارجی

به گزارش وزارت کشور، مهدی محمودی دستیار وزیر و مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در سفری به آذربایجان غربی از نقاط مرزی، مهمانشهرها و اردوگاهها بازدید و بعلاوه به آنالیز مسائل و مسائل استان درخصوص ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور پرداخت.

در این سفر محمودی بعلاوه در جلسه شورای تامین شهرستانها که با حضور اعضای شورای تامین برگزار گردید شرکت و به آنالیز ورود و خروج و طرد اتباع خارجی در نقاط مشترک مرزی با کشورهای همسایه از جمله ترکیه و بعلاوه شناسایی کمبودها و نواقص موجود استان پرداخت و افزود: ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و برطرف مسائل موجود صرفا به وسیله همفکری، هم افزایی و مشارکت دستگاه ها و سازمانهای ذیربط امکان پذیر خواهد بود.

دستیار وزیر و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی جهت ترانزیت اتباع خارجی به کشور ترکیه و کشورهای اروپایی است، خواهان کنترل و نظارت بیشتر در مبادی مرزی شد.

در ادامه سفر محمودی بعلاوه از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی بازدید و ضمن مصاحبه با کارکنان آن اداره کل رهنمودهای لازم را در جهت ارائه خدمات بهتر به اتباع و مهاجرین خارجی بیان نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1649

به "وزارت کشور خواهان نظارت بیشتر مبادی مرزی برای کنترل ورود و خروج اتباع خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت کشور خواهان نظارت بیشتر مبادی مرزی برای کنترل ورود و خروج اتباع خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید