واکنش وزیر راه به فروش بلیت لحظه آخری در آژانس های مسافرتی، سقف جنجالی هواپیماها در ایران

به گزارش سرگرمی تفریحی، وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت های لحظه آخری در اوج سفر ها که چند صندلی لحظه آخری را آژانس ها می فروشند تخلف است.

واکنش وزیر راه به فروش بلیت لحظه آخری در آژانس های مسافرتی، سقف جنجالی هواپیماها در ایران

چمدان: محمد اسلامی درباره قیمت پرواز های هواپیما گفت: با هرگونه تخلفی برخورد خواهیم کرد. نرخ بلیت هواپیما یک کف و یک سقف دارد و در سازمان هواپیمایی و انجمن شرکت های هواپیمایی این قیمت ها منتشر شده است.

وی با بیان این که تجاوز از این سقف تخلف است ادامه داد: در پرواز های داخلی بیزنس کلاس و اکونومی داریم؛ قیمت های لحظه آخری در اوج سفر ها فرآیندی است که در حال انجام دریافت است یعنی قیمت گذاری چند صندلی لحظه آخری را آژانس ها انجام می دهند که تخلف است.

او با تاکید بر این که نباید قیمت ها از سقف تعیین شده عبور کند در واکنش به اظهارات سخنگوی سازمان هواپیمایی مبنی بر این که در ایام پیک مانند ولادت و شهادت سقف تعیین شده برای ایرلاین ها معنا ندارد به باشگاه سرگرمی تفریحی گفت: چنین چیزی نیست و اگر وی این حرف را گفته باید توبه کرده و حرف خود را پس بگیرد.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی نیز با تأکید بر اینکه شرکت ها ملزم به رعایت سقف و کف نرخ بلیت در همه ایام سال هستند به فارس گفت: هیچ جایی نگفته ام نرخ بلیت هواپیما در ایام پرتقاضا سقف ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در جایی عنوان کرده اید قیمت بلیت هواپیما در ایام پرتقاضا نظیر ولادت و شهادت و غیره سقف ندارد؟ گفت: اصلا اینجانب چنین مطلبی را عنوان نکرده ام وقتی همیشه در همه رسانه ها بر رعایت سقف و کف نرخی تأکید داریم، مگر امکان دارد جایی عنوان کنیم که در ایام پرتقاضا سقف نرخی وجود ندارد؟ معتقدم طرح این موارد بی اعتبار است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 132

به "واکنش وزیر راه به فروش بلیت لحظه آخری در آژانس های مسافرتی، سقف جنجالی هواپیماها در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر راه به فروش بلیت لحظه آخری در آژانس های مسافرتی، سقف جنجالی هواپیماها در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید