قیس الخزعلی: بر لزوم حفظ قدرت و یکپارچگی حشد شعبی تأکید داریم

به گزارش سرگرمی تفریحی، به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، شیخ قیس الخزعلی دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در سومین سالروز پیروزی این کشور علیه تروریسمِ تکفیری داعش سخنانی را مطرح نمود.

قیس الخزعلی: بر لزوم حفظ قدرت و یکپارچگی حشد شعبی تأکید داریم

بر اساس این گزارش، وی با اشاره به نقش حشد شعبی در شکل گیری پیروزی علیه داعشی ها در سال 2017، بر لزوم حفاظت از یکپارچگی این گروه مقاومتی به دور از هرگونه تنش های سیاسی در عراق، تأکید کرد.

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق همچنین از همگان خواست تا به مسئولیت خود در حفظ قدرت حشد شعبی و نیز یکپارچگی آن به دور از جار و جنجال های سیاسی عمل کنند.

وی افزود: در این روز بزرگ از همه می خواهیم که به مسئولیت خود برای حفظ قدرت یکپارچه حشد شعبی به دور از تنش های سیاسی عمل کنند. پیشتر نیز رهبر جریان حکمت ملی عراق بر لزوم حفاظت از دستاوردهای نیروهای عراقی در نبرد با داعش تأکید کرده بود.

در همین حال، برهم صالح، رئیس جمهور عراق نیز در بیانیه ای به همین مناسبت اعلام کرده بود: در این روزها، ما دلاوری ها و فداکاری نیروهای امنیتی خود در پیروزی بر تروریسم داعش و آزادسازی شهرها و روستاها از چنگال آن را با احترام و قدردانی به یاد می آوریم. ما داستان های مقاومت و چالشی را که در جانفشانی های دلاوران ما تجسم یافت، تداعی می کنیم؛ جایی که اقشار مختلف ملت عراق برای کرامت، عزت، آزادی و صلح در کنار این دلاوران ایستاد و از آنها حمایت و پشتیبانی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1115

به "قیس الخزعلی: بر لزوم حفظ قدرت و یکپارچگی حشد شعبی تأکید داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیس الخزعلی: بر لزوم حفظ قدرت و یکپارچگی حشد شعبی تأکید داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید