صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه شروع شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب کاربری توئیتر خود از صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه بدون احتیاج به مراجعه به بانک اطلاع داد.

صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه شروع شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمد شریعتمداری شامگاه دیشب در حساب کاربری توئیتر خود متنی را منتشر کرد.

در این متن آمده است: به ابتکار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برای نخستین بار تامین اقتصادی خرد مبتنی بر زنجیره فراوری به وسیله صدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه، بدون احتیاج به مراجعه به بانک شروع شد

این توییت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هشتگ یک گام جلوتر منتشر شده است.

به گزارش ایرنا، به پشتوانه سهام عدالت کارت اعتباری در اختیار مردم قرار می گیرد که تمام مراحل آن بدون احتیاج به مراجعه به بانک به صورت الکترونیکی انجام می گردد.

این کارت برای سهام عدالت یک میلیونی اعتبار 14 میلیون تومانی دارد و سهامداران 500 هزار تومانی می توانند از اعتبار هفت میلیون تومانی بهره مند شوند.

روز گذشته حسن روحانی رییس دولت دوازدهم در این خصوص گفت: این یک اقدام رفاهی برای مردم و یاری به فراوری است. ما هزینه های فراوری را هم با این اقدام کم می کنیم بنابراین این اقدام برای مردم شرح داده گردد.

وی با بیان اینکه پشتوانه این کارت، اعتباری خواهد بود، گفت: البته مورادی مثل یارانه و اوراق دیگر هم می تواند پشتوانه باشد اما یکی از پشتوانه ها که بیش از 40 میلیون نفر به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند، سهام عدالت است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1334

به "صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور کارت اعتباری با توثیق سهام عدالت یا یارانه شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید