درخواست دموکرات ها برای نشست فوق العاده سنا برای تصویب لایحه کنترل سلاح

به گزارش سرگرمی تفریحی، دموکرات ها از رهبر اکثریت سنا درخواست کردند که بار دیگر لایحه کنترل مالکیت سلاح را به رای بگذارد.

درخواست دموکرات ها برای نشست فوق العاده سنا برای تصویب لایحه کنترل سلاح

به دنبال دو تیراندازی اخیر در شهر ال پاسو ایالت تگزاس و شهر دیتون در ایالت اوهایو آمریکا که در کمتر از 24 ساعت جان 29 تن را گرفت، دموکرات های این کشور از میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا درخواست کردند که بار دیگر لایحه کنترل مالکیت سلاح را که در ماه فوریه از سوی مجلس نمایندگان تصویب شده بود، به رای بگذارد.

چاک شومر، سناتور دموکرات و رهبر اقلیت سنا به همین دلیل در توییتر نوشت: ال پاسو و دیتون، یک رخداد هولناک پس از دیگری. مک کانل باید سنا را برای جلسه ای اضطراری فرابخواند تا لایحه آنالیز جهانی مالکیت سلاح را که در مجلس نمایندگان تصویب شد، فورا در صحن علنی سنا به آنالیز و رای بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری هیل، برنی سندرز، سناتور مستقل و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 نیز در توییتر اظهار کرد: میچ مک کانل باید فورا در سنا جلسه ای تشکیل دهد تا لایحه امنیت مالکیت اسلحه را که هم اکنون از سوی مجلس نمایندگان تایید شده، تصویب کند. این نخستین گام برای رسیدگی به خشونت مسری و جدی مربوط به اسلحه است.

الیزابت وارن، سناتور دموکرات و دیگر نامزد انتخابات 2020 نیز توییت کرد: ما باید مانند یک بحران سلامت عمومی جدی با این مساله برخورد کنیم.

او خطاب به رهبر اکثریت سنا نوشت: سنا را از تنفس بازگردان تا (قانونگذاران) به این لایحه رای دهند و به بیماری مسری خشونت اسلحه رسیدگی نمایند.

در همین حال، تیم اسکات، سناتور جمهوری خواه در تبادل نظر با شبکه سی بی اس اظهار کرد، شادمان می گردد که برای رای در مورد این لایحه از تنفس به سنا بازگردد.

اسکات در این باره گفت: همین فردا به سنا خواهم رفت. برایم مسئله ای نیست. این مساله ای بسیار مهم است.

شرود براون، سناتور دموکرات اوهایو نیز اظهار کرد، مک کانل باید خواستار بازگشت سناتورها از تنفس گردد تا جلسه ای تشکیل دهند و لایحه آنالیز جهانی مالکیت اسلحه را تصویب نمایند.

هارلی رودا، نماینده دموکرات نیز در توییتر نوشت: زمان آن رسیده که کنگره جلسه ای ویژه تشکیل دهد تا این تیراندازی مهیب، آخرین مورد از این تیراندازی ها باشد.

الکساندریا اوکازیو کورتز، نماینده دموکرات خواستار تشکیل جلسه ویژه نشد اما اظهار کرد، مک کانل باید به مردم شرح دهد که چرا خواستار برگزاری رای گیری برای تصویب این لایحه نشده است.

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات 2016 نیز ذر توییتر نوشت: فکر کردن و دعا کردن کافی نیست. نیازمند عمل هستیم. مجلس نمایندگان لایحه منطقی و عقلانی امنیت سلاح را به سنا فرستاده است. از رهبر اکثریت سنا و دیگر جمهوری خواستار می خواهم برای تصویب این لایحه به دموکرات ها بپیوندند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 47

به "درخواست دموکرات ها برای نشست فوق العاده سنا برای تصویب لایحه کنترل سلاح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دموکرات ها برای نشست فوق العاده سنا برای تصویب لایحه کنترل سلاح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید