ترامپ وزارت دادگستری و اف&zwnjبی&zwnjآی را به اطلاع از تقلب ادعایی متهم کرد

به گزارش سرگرمی تفریحی، رئیس جمهوری فعلی آمریکا، وزارت دادگستری و اداره تحقیقات فدرال کشورش را به آگاه بودن از توطئه ادعایی برای تقلب انتخاباتی علیه خودش متهم کرد.

ترامپ وزارت دادگستری و اف&zwnjبی&zwnjآی را به اطلاع از تقلب ادعایی متهم کرد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کمپین ترامپ مقام های حزب دموکرات در چندین ایالت سرنوشت ساز را به تقلب انتخاباتی گسترده به ویژه در رای پستی متهم نموده است. دموکرات ها، رسانه های جریان اصلی و حتی بعضی از جمهوری خواستار این ادعاها را رد نموده و از ترامپ خواسته اند به شکست اذعان کند.

دونالد ترامپ صبح یکشنبه در مصاحبه تلفنی با فاکس نیوز گفت: این تقلب کامل است و اینکه چطور اف بی ای و وزارت دادگستری اجازه دادند که مردم از زیر بار آن شانه خالی نمایند، باورنکردنی است؛ نمی دانم شاید خودشان دست دارند. این انتخابات متقلبانه بود. این انتخابات یک تقلب محض بود.

او اضافه کرد: آنها مدت هاست که هستند. بعضی از آنها در دوران روسای جمهوری مختلف حضور داشتند و دیدگاه های خودشان را دارند. تمام آنچه می توانم بگویم این است که... با توجه به تمام تقلبی که اتفاق افتاده، هیچکس نزد من نیامده و نگفته که اف بی آی افرادی که این دسیسه چینی را انجام دادند، دستگیر نموده است.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه گلایه کرد که اف بی آی و وزارت دادگستری درباره فعالیت های غیرقانونی بالقوه مقام های دوره اوباما تحقیق ننموده اند، از جمله درباره جاسوسی از کمپین 2016 ترامپ.

ترامپ با اشاره به جیمز کومی، مدیر سابق اف بی آی، اندرو مک کیب، معاون سابق اف بی آی و جان برنان، مدیر سابق سیا و نقش آنها در تحقیقات روسیه گیت پرسید: کار آنها با کومی، مک کیب، برنان و دیگران به کجا رسید؟ آنها به کنگره دروغ گفتند، آنها دروغ گفتند، آنها افشاگری کردند...آنها با این افراد به کجا رسیدند؟

ترامپ با بیان اینکه دنیا در حال تماشای ماجرایی است که با ادعاهای تقلب انتخاباتی در ایالات متحده همراه است، گفت که رهبرانی از دیگر کشورها با او تماس گرفته و می گویند که انتخابات سوم نوامبر آشفته ترین انتخاباتی است که ما دیده ایم.

ترامپ تاکید نمود که کمپین او صدها شهادت تحت سوگند برای پشتیبانی از ادعاهای تقلب دارد. او با اشاره به شرایط رای گیری در میشیگان، پنسیلوانیا و دیگر نقاط که ابتدا به نفع خودش بود، گفت: ناگهان من از برد با اختلاف زیاد، به باخت با اختلاف اندک رسیدم و در بعضی موارد مدتی زمان برد. قضات ایالت ها و رسانه ها از مسوولیت خودشان برای رسیدگی به شکایت های کمپین من و پوشش تقلب های انتخاباتی شانه خالی کردند. رسانه های اجتماعی عظیم هم سانسور کردند. رسانه نمی خواهد درباره آن حرفی بزند. آنها می دانند این انتخابات چقدر آلوده به تقلب بوده است.

ترامپ همچنین درباره قضات در ایالت های سرنوشت ساز گفت که آنها به کمپین او اجازه ندادند تا مدارکش را ارائه کند. او گفت: به ما اجازه ندادند مدارکی ارائه کنیم. آنها گفتند حرف شما بی اساس است. به وکلایم گفتم که می خواهم شکایتی عظیم، خوب و زیبا و مملو از مستندات ارائه نمایند. ما شهادت مردمی را داریم. ما صدها و صدها برگه شهادت داریم و مردمی هستند که حاضرند آن را امضا نمایند. اینها مردم مورد احترامی هستند. اینها مردمی هستند که جان خودشان را به خطر انداخته اند. ولی آنها نمی خواهند این شهادت ها را ببینند. بعد آنها می گویند که ما مدرکی نداریم.

او همچنین ابراز تردید کرد که آیا این شکایت های انتخاباتی می تواند به دیوان عالی آمریکا برسد یا خیر. او گفت: مشکل این است که رسیدن به دیوان عالی سخت است. من بهترین حامیان دیوان عالی را دارم که اگر پرونده به آنجا برسد، می خواهند به آن رسیدگی نمایند. اما آنها می گویند که رساندن یک پرونده به آنجا سخت است.

ترامپ بار دیگر گفت که امکان ندارد بایدن توانسته باشد هشتاد میلیون رای به دست آورده یا در جوامع سیاه پوست به آرایی بیش از آن چیزی که اوباما به دست آورده بود، رسیده باشد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1114

به "ترامپ وزارت دادگستری و اف&zwnjبی&zwnjآی را به اطلاع از تقلب ادعایی متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ وزارت دادگستری و اف&zwnjبی&zwnjآی را به اطلاع از تقلب ادعایی متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید