کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود

به گزارش سرگرمی تفریحی، به گزارش خبرنگاران، ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران در تاریخ 29 و 30 آبانماه از طریق انجمن انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود. این کنفرانس و نمایشگاه بین المللی با هدف بررسی چالش ها پیشرو توسعه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهای بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم برگزار خواهد شد.

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود

از مهمترین موضوعات مطروحه در این رویداد بین المللی میتوان به بررسی سیاستها و برنامه های دولت سیزدهم در توسعه انرژی های تجدیدپذیر، بررسی چالش بازار انرژی های تجدیدپذیر در کشور و راهکارهای برون رفت از وضع فعلی، روش های نوین تامین مالی و حضور صنایع بزرگ در سرمایه گذاری نیروگاه های تجدیدپذیر جهت تأمین برق، سیاست های بومی سازی صنعت انرژی های تجدیدپذیر و بررسی فرایند توسعه تکنولوژی انرژی های تجدیدپذیر در دنیا با حضور سخنرانان خارجی می توان اشاره کرد.

با توجه به لزوم ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر کشور با حمایت وزارت نیرو، ساتبا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دیگر سازمان های مربوطه، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر از طریق انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران طراحی شده و در افتتاحیه ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران، به فعالان برتر و منتخب این حوزه در سطوح زیر اعطا خواهد شد.

این جایزه با هدف ایجاد انگیزه و تحرک برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر، ترویج و ارتقای آگاهی جامعه در حوزه انرژی-های تجدیدپذیر، تقدیر از نمونه های پیروز کشوری توسعه انرژی های تجدیدپذیر و کمک به شکل گیری و تکمیل اکوسیستم انرژی های تجدیدپذیر با حضور نقش آفرینان این حوزه برگزار می شود.

این رویداد با همکاری انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و حمایت وزارت نیرو و ساتبا و دیگر سازمان های متولی برپا می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1633

به "کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید