کار نیک دیجی کلاب؛ طرح مسؤولیت اجتماعی باشگاه مشتریان دیجی کالا

به گزارش سرگرمی تفریحی، دیجی کالا در طرح جدید باشگاه مشتریان خود امکانی خوب و اثرگذار برای نیکوکاری در نظر گرفته است. کاربران می توانند با امتیازهای خود در یاری به گروه های مختلف جامعه سهیم باشند.

کار نیک دیجی کلاب؛ طرح مسؤولیت اجتماعی باشگاه مشتریان دیجی کالا

اخبار شرکت ها؛ کار نیک دیجی کلاب طرح جدیدی ست که باشگاه مشتریان دیجی کالا با رویکرد مسؤولیت اجتماعی برای یاری به سازمان های مردم نهاد و افراد کم برخوردار با استفاده از امتیازهای دیجی کلاب راه اندازی نموده است.

کار نیک دیجی کلاب چطور کار می نماید؟

دیجی کلاب به عنوان باشگاه مشتریان دیجی کالا از ابتدای شروع به کار خود در سال 98 کوشیده است تا با اضافه کردن امکانات جدید، تجربه خرید مشتریان را با کارهای هدفمند، خلاقانه و مهیج بهبود بخشد. تا پیش از این کاربران می توانستند به ازای خریدهایی که انجام می دهند امتیازهایی در باشگاه برای خود ذخیره نمایند؛ امتیازهایی که تا امروز تنها به صورت انفرادی و برای مصارف شخصی قابل خرج کردن بود؛ برای مثال خرج کردن سکه های جمع شده برای دریافت کدهای تخفیف از کسب وکارهای مختلف، شرکت در قرعه کشی، بازی و…

اکنون در طرح کار نیک دیجی کلاب امکان انجام کارهای خیر برای جامعه نیز به وسیله اهدای این امتیازها وجود دارد؛ به عبارت دقیقتر، کاربران می توانند با اهداکردن بخشی از امتیازهای خود به اقشار آسیب پذیر جامعه هم یاری نمایند. بخشی از کارهایی که کاربران می توانند با امتیازهای دیجی کلاب خود در طرح کار نیک انجام دهند، شامل موارد زیر می گردد:

حمایت از تغذیه سالم و مغذی برای بچه ها کار

حمایت از کارآفرینی و حرفه آموزی زنان سرپرست خانوار

پیشگیری از عوارض دیابت در مناطق محروم

حمایت از تهیه لوازم آموزشی مورد احتیاج بچه ها کار

پس از انتخاب از میان گزینه های موجود برای خرج امتیازها، سکه های اهدا شده به وجوه نقد تبدیل می گردد. به این ترتیب دیجی کالا از طرف کاربران، مبالغ تجمیع شده را به موسسات حمایتی ذی ربط اهدا خواهد نمود.

نحوه مشارکت در طرح کار نیک دیجی کلاب

اکنون گروه های آسیب پذیری مثل بچه ها کار، زنان سرپرست خانوار و بیماران در برنامه های حمایتی دیجی کالا قرار دارند.کاربران می توانند از میان گزینه های پیش رو برای انجام کار نیک، انتخاب نمایند و بر اساس میزان امتیازی که می خواهند به این طرح، اختصاص دهند سکه ها را تبدیل به مبلغی برای یاری نمایند.

پس از ورود به قسمت دیجی کلاب در پروفایل حساب کاربری خود ، از بخش جوایز دیجی کلاب وارد گزینه های موجود شوید. در این قسمت هم می توانید تعداد کدهای تخفیفی را که با امتیازهای خود دارید ببینید و هم می توانید کارهای نیک پیشنهادی را انتخاب کنید.

می خواهم در طرح کار نیک دیجی کلاب شرکت کنم

طرح کار نیک دیجی کلاب می کوشد کاربران را به انجام کار خیر به صورت هدفمند تشویق کند. کاربران می توانند با این طرح، سفیر کار نیک دیجی کالا باشند و با انجام سفارش های خود یک بازی بُرد-بُرد را در خریدهای خود از دیجی کالا تجربه نمایند.

گفتنی ست به زودی دیجی کلاب، با طراحی یک بازی اختصاصی برای طرح کار نیک در نظر دارد تا مشارکت در انجام کارهای عام المنفعه را برای کاربران جذاب تر و دلنشین تر سازد. اطلاع رسانی در خصوص این بازی را از صفحه دیجی کلاب دنبال کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1448

به "کار نیک دیجی کلاب؛ طرح مسؤولیت اجتماعی باشگاه مشتریان دیجی کالا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار نیک دیجی کلاب؛ طرح مسؤولیت اجتماعی باشگاه مشتریان دیجی کالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید