چشم انداز بورس هفته اول اسفند ، تک سهم ها صنایع پیشرو بازار!

به گزارش سرگرمی تفریحی، به گزارش خبرنگاران، سرعت رشد بازار سهام در جریان معاملات هفته گذشته کاسته شد و کارشناسان عقیده دارند معاملات این هفته از بازار سهام به دلیل نزدیک بودن خزوج ایران از پروتکل الحاقی متعادل خواهد بود. همچنین ولید هلالات عقیده دارد تا زمانی که تکلیف خروج ایران از پروتکل های الحاقی معین نشود بازار سهام روندی متعادل خواهد داشت.

چشم انداز بورس هفته اول اسفند ، تک سهم ها صنایع پیشرو بازار!

کارشناسان عقیده دارند تک سهم ها در شرایط کنونی بازار سهام فرایند بهتری نسبت به سایر نمادها خواهند و این درحالیست که قیمت نفت و مس به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده است و بازار سهام طبق معمول با جوی منفی همراه است و واکنش چندانی به این افزایش قیمت ندارد.

سیگنال های مثبت سیاسی نیز به صورت غیررسمی مخابره می شود و این در حالیست که بایدن در سخنرانی امشت خود هیچ حرفی در رابطه با بازگشت به برجام یا تمایل به مذاکره نزد و فقط گفت با کشو رهای 1+5 همکاری می کند.

همچنین محمد خبری زاد، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با هفته پیش رو گفت: بازار در شرایط سختی برای پیش بینی قرار گرفته است. قیمت های جهانی افزایش پیدا کرده و احتمال توافق نیز وجود دارد. یعنی شاید در جریان معاملات این هفته دلار فرایندی نزولی داشته باشد و این در حالیست که در بازار سهام پول وجود ندارد. به نظرم بورس در جریان معاملات این هفته فرایندی متعادل دارد و تک سهم ها نمادهای مثبت بازار هستنند.

همچنین محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سهام نیز فرایند بازار سهام این هفته را صعودی می داند و عقیده دارد صنایع فلزی، پتروشیمی و پالایشی پیش رو در بازار سهام این هفته باشند.

آخرین اخبار بورس را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1284

به "چشم انداز بورس هفته اول اسفند ، تک سهم ها صنایع پیشرو بازار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم انداز بورس هفته اول اسفند ، تک سهم ها صنایع پیشرو بازار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید