شرایط تیم فوتبال امید کاملا تعیین است و نیاز به آنالیز ندارد!

به گزارش سرگرمی تفریحی، جلال چراغپور در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص برنامه تیم فوتبال امید ایران برای حضور قدرتمندانه در مرحله نهایی راهیابی به المپیک 2020 توکیو گفت: برای آنالیز این تیم نیازی نیست بخواهیم پیچیدگی ایجاد کنیم چون انتخاب کادر فنی در نوع خودش مبهم و پیچیده است!

شرایط تیم فوتبال امید کاملا تعیین است و نیاز به آنالیز ندارد!

کارشناس فوتبال ایران ضمن زیر سوال بردن انتخاب حمید استیلی گفت: او پس از ناکامی با استیل اذین جایی در عرصه مربیگری فوتبال ایران نداشت. بعد از مدتی هم مدیریت تیم ها را بر عهده گرفت. اینکه ناگهان سرپرست و مدیر یک تیم را به عنوان سرمربی تیم بسیار مهمی همچون امید انتخاب می کنند واقعا جای تعجب دارد. باید تعارف را کنار بگذاریم و بارها از مدیران فدراسیون بپرسیم که چرا چنین انتخابی داشته اند.

وی درباره شانس این تیم برای شکستن طلسم حضور در المپیک شرح داد: در زمان های گذشته که خودم بخشی از کارهای این تیم را انجام می دادم همه چیز برنامه ریزی داشت و تلاش های بسیار زیادی شد اما تمام برنامه ریزی را مدیران وقت فدراسیون نیز با تغییراتی که به وجود آوردند بی فایده دانستند تا بیشترین شانس خود برای حضور در المپیک را از دست بدهیم. آنوقت چطور باید از تیمی با چنین سیستم مدیریتی انتظار موفقیت داشته باشیم. شاید حرف های من برای برخی از آقایان خوب نباشد اما دلیل ندارد حقیقت را کتمان کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 467

به "شرایط تیم فوتبال امید کاملا تعیین است و نیاز به آنالیز ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تیم فوتبال امید کاملا تعیین است و نیاز به آنالیز ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید