وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرنگاران : وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت های دستوری، صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت روبرو نموده است.

وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، علیرضا رزم حسینی در سفر نیم روزه به مشهد در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اضافه نمود: با توجه به این نوع قیمت گذاری درحال حاضر شاهد سه نوع قیمت مصوب، تمام شده و قیمت بازار برای صنعت خودرو هستیم.

وی با تاکید بر لزوم اتخاذ بعضی تصمیمات چالشی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهبود شرایط کنونی کشور ادامه داد: اگر همه بپذیریم که در جهت منافع ملی حرکت کنیم در درازمدت به نفع اقتصاد ملی کشور خواهد بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه ریزی شده است که از هفته آینده در مراکز عمده فروشی و بنکداری کنترل و نظارت های هوشمند صورت گیرد.

وی اضافه نمود: در حالی این مسوولیت را قبول کردم که کشور در شرایط خاصی قرار گرفته است اما در عین حال با تمام توان در پیشبرد امور این وزارتخانه کوشش خواهم کرد.

رزم حسینی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود شاید70 درصد وقت خود را در مورد تنظیم بازار، معیشت و ارتزاق عمومی مردم می گذرانم تا بتوانیم به تصمیمات درست برسیم.

وی گفت: بر این باوریم که در تصمیم گیری ها باید با کمیسیون های مالی و صنایع مجلس شورای اسلامی به اجماع حداکثری برسیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه نمود: مبنای تصمیم گیری در این وزارتخانه رسیدن به اجماع حداکثری با کمیسیون های مالی و صنایع مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت موجب وحدت و همدلی مدیران در خراسان رضوی بودند و این استان در دوره مدیریت ایشان شاهد یک فضای آرام بود.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی اضافه نمود: مدل شخصیتی رزم حسینی اجماع سازی است به این صورت که سازمان های دیگر را نفی نکرده و از همه ظرفیت ها استفاده می نماید. نمونه این تفکر را در طرح مثلث توسعه مالی و فرهنگی وی در استان داریم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1005

به "وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید