واگذاری 3 پروژه گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی

به گزارش سرگرمی تفریحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از واگذاری سه پروژه گردشگری به بخش خصوصی از ابتدای امسال تا به امروز اطلاع داد.

واگذاری 3 پروژه گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه روز چهارشنبه 7 خردادماه 99 اظهار کرد: کمپینگ گردشگری فاروج، مجتمع خدماتی عمومی بهداشتی تاتار و اردوگاه گردشگری گزی جاجرم از جمله این پروژه ها است.

او اضافه کرد: فراخوان شناسایی و مشارکت سرمایه گذار برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها، منتشر و در قالب ماده 27 به بخش خصوصی واگذار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی توضیح داد: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی با هدف تسریع در بهره برداری از جمله مهم ترین برنامه های ما در امسال است.

یزدان پناه با بیان اینکه این پروژه ها مشمول تبصره ماده 19 قانون بودجه سال 98 است، توضیح داد: 30 درصد از کل مبلغ اعلام شده برای سرمایه گذاری به صورت تسهیلات بلاعوض، برای اجرا طبق طرح توجیهی، فنی و مالی مورد تصویب اعضای کارگروه واگذاری ماده 27 الحاقی، در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 779

به "واگذاری 3 پروژه گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری 3 پروژه گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید