همایش سراسری دست اندرکاران صنعت گردشگری در بندر عباس برگزار می گردد

به گزارش سرگرمی تفریحی، همایش سراسری دست اندر کاران صنعت گردشگری با حضور معاون گردشگری کشور از 10 تا 12 بهمن در استان هرمزگان برگزار می گردد.

همایش سراسری دست اندرکاران صنعت گردشگری در بندر عباس برگزار می گردد

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، همایش سراسری دست اندر کاران صنعت گردشگری کشور با موضوع آنالیز راه حل های برون رفت از وضعیت رکود فعلی در صنعت گردشگری و به همت بخش خصوصی در شهر بندر عباس برگزار می گردد.

بر اساس این گزارش ایجاد انگیزه برای انجام سفرهای داخلی و همچنین برطرف موانع و تسهیل در این موضوع از دیگر محورهای برگزاری این همایش دوروزه به شمار می رود.

تشکیل جلسه ستاد هماهنگی سفر هرمزگان، نشست با فعالان و تشکل های گردشگری استان و بازدید از تاسیسات گردشگری از برنامه های سفر معاون گردشگری در این سفر است.

همایش سراسری دست اندر کاران صنعت گردشگری به همت جامعه هتلداران ایران و با حضور روسا و اعضای هیات مدیره و تشکل های مرتبط با صنعت گردشگری، مدیران و بهره برداران هتل ها و واحد های اقامتی و همچنین اعضای هیات مدیره جوامع و تشکل های هتلداری استان های سراسر کشور از 10 تا 12 بهمن در بندر عباس برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 69

به "همایش سراسری دست اندرکاران صنعت گردشگری در بندر عباس برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش سراسری دست اندرکاران صنعت گردشگری در بندر عباس برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید