میدان تجریش به سمت میدان قدس یکطرفه شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، شهردار منطقه یک تهران گفت: طرح یک طرفه شدن خیابان شهرداری حد فاصل میدان تجریش تا قدس و تبدیل معبر جنوبی آن به پیاده راه و جهت دوچرخه اجرایی شد.

میدان تجریش به سمت میدان قدس یکطرفه شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک درباره طرح یک طرفه شدن خیابان شهرداری در شمال تهران اظهارداشت: در جلسه ای که با حضور مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیر کل دفتر شهردار تهران، عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری و سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران عظیم برگزار گردید، طرح یک طرفه شدن خیابان شهرداری حد فاصل میدان تجریش تا قدس و تبدیل معبر جنوبی آن به پیاده راه و راستا دوچرخه و اضافه کردن پیاده راه به ضلع جنوبی پیاده روی موجود به تصویب رسید.

موسوی گفت: به همین دلیل عقد قرارداد با مشاور به منظور ارائه طرح فاز یک اجرایی پروژه احداث پیاده راه خیابان شهرداری به وسیله سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حال اجرا است.

شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت: طرح کوتاه مدت پیاده راه یاد شده نیز با تملک املاک واقع در راستا بازگشایی در خیابان حمید بعد از تامین اعتبار و منابع مورد احتیاج از سوی شهرداری منطقه یک، اجرا و به همراه اصلاحات هندسی و سرپوشیده کردن رود دره گلابدره، تا سرانجام امسال اجرایی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1031

به "میدان تجریش به سمت میدان قدس یکطرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدان تجریش به سمت میدان قدس یکطرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید