قاسمپور: مجیدی به مربیان ایرانی توهین کرده است، چطور او را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند؟

به گزارش سرگرمی تفریحی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر فرهاد مجیدی اعتقادی به مربی ایرانی ندارد، چرا این مربی را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند.

قاسمپور: مجیدی به مربیان ایرانی توهین کرده است، چطور او را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند؟

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی سرگرمی تفریحی، با اشاره به تغییرات صورت گرفته در کادر فنی تیم امید و کنار رفتن مجیدی از هدایت این تیم گفت: حتی قبل از انتخاب مجیدی، در پروسه انتخاب سرمربی تیم امید زمان را تا حدودی از دست دادیم و با انتخاب مجیدی هم چند ماه زمان از بین رفت. قبلا هم گفته بودم که مجیدی تجربه بالایی در مربیگری ندارد و نمی تواند گزینه مناسبی برای هدایت تیم امید باشد. این انتخاب با تفکر درستی صورت نگرفت و اعضای کمیته فنی فقط خواستند یک کاری را انجام دهند. در گذشته هم شاهد چنین اشتباهاتی در انتخاب سرمربی تیم امید بودیم و این برای اولین بار نبود که چنین انتخابی صورت می گرفت.

وی با اشاره به اینکه مجیدی به کمیته فنی گفته بود اعتقادی به استفاده از مربی ایرانی ندارد، بیان کرد: اگر مجیدی چنین حرفی زده باشد قطعا توهین به مربی ایرانی است. اگر مجیدی به مربی ایرانی اعتقادی ندارد پس چگونه او را به عنوان مربی تیم امید انتخاب کردند؟ استفاده از مربی خارجی ایرادی ندارد ولی زیر سوال بردن مربی ایرانی توسط یک ایرانی اصلا درست نیست. من برنامه دوشنبه شب را هم دیدم که دوستان حرف می زدند و شنیدم که اکبر محمدی به این موضوع اشاره کرد که مجیدی می خواست برادرش را به کادر فنی تیم امید بیاورد.

قاسمپور در ارتباط با انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم المپیک گفت: اگر نظر کمیته فنی روی استیلی بود چرا از همان اول این مربی را انتخاب نکردند؟ فکر می کنم کمیته فنی هم در این چند ماه سردرگم بود، شما ببینید افراد کمیته فنی چه کسانی هستند و چگونه تصمیم می گیرند. آنها در این مدت برای انتخاب هایشان تمرکز نداشتند. با این حال امیدوارم شرایط تیم امید خوب شود و در نهایت بعد از 4 دهه به المپیک برویم. البته در این راه نیاز به امدادهای غیبی داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 246

به "قاسمپور: مجیدی به مربیان ایرانی توهین کرده است، چطور او را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمپور: مجیدی به مربیان ایرانی توهین کرده است، چطور او را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید