سناتور سندرز: به کار یک دروغگوی بالفطره خاتمه دادیم

به گزارش سرگرمی تفریحی، تهران (پانا) - سناتور برنی سندرز در واکنش به دستاوردهای انتخاباتی هم حزبی خود جو بایدن در پیامی گفت: همانطور که ما پیروزی ظاهری خودمان را در انتخابات جشن می گیریم، می فهمیم که چالش ما هنوز تمام نشده است. بلکه تازه آغاز شده است.

سناتور سندرز: به کار یک دروغگوی بالفطره خاتمه دادیم

به گزارش ایسنا، سناتور برنی سندرز در ویدیویی در توییتر گفت: در حالی که اکنون با شما صحبت می کنم به نظر می رسد که جو بایدن در راستا خودش برای پیروزی در آرای الکترال پنسیلوانیا، جورجیا، آریزونا و نوادا و تبدیل شدن به رئیس جمهوری بعدی ماست. او همچنین در حال پیروزی در آرای مردمی با بیش از چهار میلیون رای است، تعدادی که ممکن است بعد از شمارش تمام آراء به بیش از پنج میلیون رای برسد.

او اضافه نمود: همانطور که قبلا بارها گفته ام، این انتخابات فقط درباره جو بایدن مقابل دونالد ترامپ یا صرفا درباره نظرات آنها در مورد مسائل نیست. این انتخابات بسیار بسیار عمیق تر از آن بود. این انتخاباتی درباره این بود که آیا ما به کار یک دروغگوی بالفطره در کاخ سفید خاتمه می دهیم و دموکراسی و نظم و قانون را دوباره در کشورمان به دست می گیریم یا خیر. و به لطف خدا به نظر می رسد که ما این کار را انجام داده ایم.

سندرز گفت: در روزها و هفته های آینده، اطمینان دارم که همه در جهان قصد دارند تا اعتبار پیروزی ظاهری بایدن را از آن خود کنند. همینطور رسانه ها و صاحب نظران به بیان نظراتشان می پردازند. اما اجازه دهید نکته ای را بیان کنم. می خواهم از این فرصت برای تشکر از سازمان های ترقی خواه بنیادین در سراسر این کشور برای تلاش های فوق العاده آنها در کمک به تحقق این پیروزی قدردانی کنم. شما با پیام های تلفنی و کتبی خودتان، با ثبت نام از رای دهندگان، با برپایی گردهمایی های مجازی، با سخنرانی و رفتن به درب منازل شهروندان در هر زمان که ممکن بود، با علم به اهمیت موضوع، اهمیت فوق العاده این انتخابات، کار بزرگی انجام دادید. شما هر کاری توانستید و بیش از آن انجام دادید.

سناتور سندرز تاکید کرد: شما در کنار یکدیگر حمایت گسترده ای را برای بایدن در میان جوانان، رنگین پوستان و طبقه کارگر کشور ما شکل دادید. از دیدگاه من، موفقیت بایدن بدون تلاش های فوق العاده شما ممکن نبود. و من می خواهم از شما بابت سخت کوشی فوق العاده شما تشکر کنم. و در ضمنً یکی از حوزه ها، جایی که این جنبش ترقی خواه موفقیت واقعی داشت، جذب جوانان بیشتر و بیشتری به شعبه های اخذ رای و داخل این فرایند سیاسی بود. تازه ترین برآوردهایی که دیده ام، نشان می دهند که بیش از 53 درصد از جوانان رده سنی 18 تا 29 سال، که نه تنها میزان مشارکت مردمی در سال 2016 را تحت تاثیر قرار دادند، بلکه بالاترین میزان مشارکت جوانان در تاریخ آمریکا را رقم زدند، به پای صندوق ها آمدند. و در ضمنً آن جوانان به اتفاق آرا به جو بایدن و دیگر دموکرات ها رای دادند.

این سناتور اضافه نمود: اما امشب همانطور که ما پیروزی ظاهری خودمان را در انتخابات جشن می گیریم، می فهمیم که چالش ما هنوز تمام نشده است. بلکه تازه آغاز شده است. ما دستاوردهای زیادی داشته ایم اما کارهای بسیار بسیار بیشتری باید انجام شود. اکنون، نه تنها ما مجبوریم که در دو انتخابات ماه ژانویه سنا در جورجیا که به دور دوم کشیده شده، پیروز شویم تا بتوانیم به کنترل دموکرات ها روی سنا برسیم، بلکه باید هر آنچه به لحاظ انسانی امکان پذیر است، انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که کنگره و رئیس جمهوری جدید به سرعت و با جدیت برای مدیریت بحران های بیشماری که کشورمان با آنها روبرو است، حرکت می کند.

برنی سندرز در ادامه گفت: در چند هفته آینده، دستورکاری را به سنا ارائه می کنم که تمایل دارم شاهد تصویب آن در 100 روز نخست کنگره جدید باشم. این دستورکاری است که در میان دیگر پیشنهادها، شامل یک بسته کمکی قوی برای کووید-19 می شود که از بیکاران و مشاغل کوچک حفاظت می کند. این دستورکاری است که به حقوق های گرسنگی در آمریکا خاتمه می دهد، کار کارگران برای عضویت در اتحادیه ها و تامین پرداخت برابر برای کار برابر را آسان تر می کند. این یک دستورکار مردمی است که میلیون ها شغل با درآمد خوب ایجاد خواهد کرد، در حالی که ما در حال ساخت زیرساخت ویرانمان هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1055

به "سناتور سندرز: به کار یک دروغگوی بالفطره خاتمه دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور سندرز: به کار یک دروغگوی بالفطره خاتمه دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید