دومین طوفان ظرف یک هفته در انگلیس، دو جسد از دریا گرفته شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، ورود دومین طوفان طی یک هفته به انگلیس موجب صدور 64 مورد هشدار سیل شد و اجساد دو نفر تا کنون از درون دریا بیرون کشیده شده اند.

دومین طوفان ظرف یک هفته در انگلیس، دو جسد از دریا گرفته شد

به گزارش گروه بین الملل سرگرمی تفریحی، دومین طوفان در انگلیس طی یک هفته اخیر، موجب صدور هشدار وقوع سیل و اختلال در برنامه پروازها و حرکت قطارها شد.

به نوشته خبرگزاری اسوشیتد پرس، طوفان دنیس که از روز شنبه وارد انگلیس شده است بارش شدید باران و بادهای قدرتمندی را به همراه آورده است. ارتش انگلیس برای ساخت موانعی بر سر رواناب ها و تعمیر سازه های سیل گیر در یورکشایر وارد عمل شده است.

این در حالی است که بارش شدید باران، تا به امروز موجب جاری شدن سیل در نواحی مختلفی از منطقه یورک و طغیان رودخانه اوسک در منطقه بریکان شده است.

بن والاس وزیر دفاع انگلیس در این باره گفت: نیروهای مسلح ما آماده اند تا به مقامات و جوامع محلی در هرکجا که لازم باشد کمک برسانند.

روز شنبه دو جسد از درون دریا بیرون کشیده شدند که به گفته مقامات محلی، مرگ آن ها مشکوک نیست و احتمالاً در اثر طوفان به درون آب افتاده بودند.

طوفان دنیس در حالی وارد انگلیس شده است که تنها چند روز از درنوردیدن این کشور توسط طوفان سیارا می گذرد و اشباع بودن زمین از آب خطر وقوع سیل های گسترده در روز یکشنبه را بالا برده است.

از آنجا که روز یکشنبه بر شدت طوفان افزوده خواهد شد، دفتر هواشناسی انگلیس 64 مورد هشدار جدی وقوع سیل را صادر کرده است.

وسعت سیل در منطقه یورک در حال رسیدن به سطحی بی سابقه است

بستن مسیرهای سیلاب توسط ارتش انگلیس

طغیان رودخانه اوسک در منطقه بریکان

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 557

به "دومین طوفان ظرف یک هفته در انگلیس، دو جسد از دریا گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین طوفان ظرف یک هفته در انگلیس، دو جسد از دریا گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید