خبرنگاران تخلف کرونایی؛ پدر نخست وزیر انگلیس باز هم خبر ساز شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، لندن - خبرنگاران - هم زمان با افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و تشدید محدودیت های قرنطینه در انگلیس، انتشار تصویر بدون ماسک پدر بوریس جانسون در محافل رسانه ای خبر ساز شد.

خبرنگاران تخلف کرونایی؛ پدر نخست وزیر انگلیس باز هم خبر ساز شد

به گزارش خبرنگاران، روزنامه میرور چاپ لندن روز پنجشنبه 10 مهر 1399، تصویری از استنلی جانسون را منتشر کرد که بدون استفاده از ماسک صورت در حال خرید از یک دکه روزنامه فروشی در غرب لندن است.

این تصویر چند روز پس از آن منتشر می گردد که دولت، جریمه استنکاف از پوشش ماسک در مکان های عمومی را طبق دستورالعمل های جدید بهداشتی به 200 پوند افزایش داده است.

پدر بوریس جانسون از بابت تخلف خود عذرخواهی نموده و دفتر نخست وزیری انگلیس نیز با صدور بیانیه ای بیان کرد که از دید جانسون، دستورالعمل های بهداشتی شامل تمام شهروندان می گردد و همه باید تابع باشند.

استنلی پیشتر هم در اوج محدودیت های قرنطینه با زیر پا گذاشتن بعضی دستورالعمل های بهداشتی خبر ساز شده بود.

هم زمان گزارش ها حاکیست رهبرپیشین حزب اصلی مخالف دولت انگلیس نیز قانون ششم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت ننموده و از ناگزیر به عذرخواهی شده است. گفته می گردد که او با شرکت در یک ضیافت هشت نفره، مقررات منع معاشرت در جمع بیشتر از شش نفر را زیر پا گذشته است.

تحولات یادشده در حالیست که بر اساس اعلام مشاورمان پزشکی دولت انگلیس، موج دوم کرونا در تمام نواحی این کشور (انگلیس، اسکاتلند، ولز، ایرلند شمالی) شروع شده است. آن ها با صدور بیانیه ای از احاد ملت خواسته اند تا اصول بهداشتی را رعایت نموده، چون همه در معرض خطر قرار دارند.

در همین پیوند نخست وزیر انگلیس دیروز (چهارشنبه ) هشدار داد که جزیره در مرحله حساس و خطرناکی واقع شده است. وی با ایراد سخنانی در نشست خبری روزانه دولت توضیح داد که در صورت لزوم برای بازگرداندن محدودیت های قرنطینه تردید نخواهد کرد.

بر اساس آخرین گزارش وزارت بهداشت انگلیس، در 24 ساعت گذشته 7 هزار و 108 نفر به کرونا مبتلا شده و 71 نفر بر اثر این بیماری به کام مرگ رفته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 983

به "خبرنگاران تخلف کرونایی؛ پدر نخست وزیر انگلیس باز هم خبر ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تخلف کرونایی؛ پدر نخست وزیر انگلیس باز هم خبر ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید