خبرنگاران استاندار اردبیل: اسیر حاشیه نمی شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد

به گزارش سرگرمی تفریحی، اردبیل- خبرنگاران - استاندار اردبیل تاکید کرد که خدمت به مردم بدون توجه به مسائل حاشیه ای تا آخرین دقایق قانونی دولت دوازدهم با قوت تمام ادامه می یابد.

خبرنگاران استاندار اردبیل: اسیر حاشیه نمی شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران ، اکبر بهنامجو روز دوشنبه در نشست با فرمانداران استان گفت: در چند سال اخیر اقدامات خوب توسعه ای در حوزه های صنعتی، سرمایه گذاری، اجرای پروژه های عمرانی در استان انجام گرفته و لازم است این برنامه ها با قوت ادامه یابد.

وی با اشاره به تحریم های اقتصادی علیه کشور اظهارداشت: با توجه به سرمایه گذاری هایی که با حمایت دولت در استان انجام گرفته، ادامه فرایندکنونی گامی مهم برای کاستن از فشارهای اقتصادی بر دوش مردم است.

استاندار اردبیل احداث کارخانجات بزرگ و تاثیرگذار در منطقه از جمله کارخانه تولید ام دی اف، پتروشیمی، طرح های گلخانه ای، کشاورزی و داروسازی را از جمله اقداماتی دانست که با تلاش و همکاری مدیران و مسوولان استانی در حال اجرا و تکمیل است.

بهنامجو اطلاع رسانی برنامه های توسعه ای دولت به مردم را ضروری دانست و گفت: مردم باید از عملکرد دولت در استان آگاه شده و دولت را در کنار خود حس کنند.

او بیان نمود: دولت به عنوان رکن اجرایی نظام همواره در راستای ارائه خدمات به مردم، توسعه راه ها، ایجاد اشتغال، اجرای پروژه های مهم برای تسهیل در زندگی مردم تلاش کرده و در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

استاندار اردبیل به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن بر فرایند اجرای برخی امور اشاره کرد و افزود: لازم است فرمانداران با حفظ برنامه ریزی های انجام گرفته در موقعیت کنونی نیز تدبیر و مدیریت کرده و متناسب با شرایط پیش آمده به اقدامات توسعه ای و خدمت رسانی ادامه دهند.

بهنامجو به برنامه ریزی برای توسعه بخش های مهم عمرانی، صنعتی ، اقتصادی و اجتماعی، فرهنگی اشاره کرد و گفت: تلاش برای جذب درصد بالای اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های عمرانی از جمله مهم ترین اقداماتی است که تمامی فرمانداران استان باید آن را در نظر بگیرند.

وی به جذب اعتبارات برای حوزه های مختلف در سفر رییس جمهوری به استان اشاره و این اعتبارات را از جمله مزیت های سفر هیات دولت به استان برای تسریع در اجرای پروژه ها دانست.

او با بیان اینکه مسوولیت های دولتی، جایگاهی مهم برای گره گشایی از کار مردم است، بر استفاده از این جایگاه در ارائه خدمات به مردم تاکید کرد.

استاندار اردبیل بیان نمود: مردم اقدامات انجام گرفته و خدمات ارائه شده را به خوبی تحلیل می کنند و در این فرصت باقی مانده از دولت نیز به ارائه خدمات و تسریع در اجرای پروژه ها ادامه می دهیم.

بهنامجو بر شناسایی راهکارهای مقابله با آسیب های اجتماعی و فرهنگی در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: مسائل اجتماعی ، فرهنگی زنگ خطری برای جامعه است و باید با ریشه یابی این مسائل ، راهکارهای کاهش این آسیب ها را بیابیم.

وی افزود: تمامی فرمانداران در شهرستان ها لازم است با شناسایی علل بروز آسیب های اجتماعی ،برای یافتن راهکار کاهش آن گام بردارند.

در این نشست فرمانداران شهرستان های استان گزارشی از فرایند اجرای پروژه های عمرانی، اقتصادی و زیرساختی در شهرستان ها ارائه کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1008

به "خبرنگاران استاندار اردبیل: اسیر حاشیه نمی شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار اردبیل: اسیر حاشیه نمی شویم، خدمت به مردم تا آخر دولت ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید