خانواده اوباما روزهای قرنطینه را چطور می گذرانند؟

به گزارش سرگرمی تفریحی، بانوی اول سابق آمریکا پیرامون خانه نشینی همراه همسر و دو دخترش با الن دجنرس گفت وگو کرد.

خانواده اوباما روزهای قرنطینه را چطور می گذرانند؟

به گزارش سرگرمی تفریحی به نقل از ایندیپندنت، اوایل ماه جاری در گیرودار شیوع جهانی ویروس کرونا، خبر توقف فراوری برنامه تلویزیونی الن دجنرس تا خاتمه ماه مارس اعلام شد.

دجنرس که نمی توانست در استودیو برادران وارنر با مهمانان سرشناسش مصاحبه کند، در عوض با بسیاری از چهره های مشهوری که دوستانش هستند، تماس تلفنی گرفته است تا ببیند با خودقرنطینگی چه می نمایند.

چند روز این مجری برنامه گپ و گفت تلویزیونی، با بانوی اول سابق تماس گرفت تا جویای احوال روزمره خانواده اوباما گردد.

خانم اوباما گفت که خانواده اش نهایت سعی شان را می نمایند که به روزهای خود سر و سامانی بدهند و دخترانش، ساشای 18 ساله و مالیای 21 ساله، به صورت مجازی در کلاس های دانشکده شرکت می نمایند.

میشل اوبامای 56 ساله گفت که خانواده اوباما در عین حال که می کوشند زندگی روزمره خود را داشته باشند، در اوقات فراغت به استراحت و تماشای فیلم های شبکه نتفلیکس نیز می پردازند.

اوباما گفت این دوران در تاریخ تکرارنشدنی است، مخصوصاً برای فرزندان ما که عادت نموده اند همواره خود را به کاری مشغول و ذهن شان را درگیر چیزی نمایند.

دلم با همه کسانی است که به خاطر بلاهایی که بر سر اقتصادمان می آید، دچار رنج و درد می شوند. باید مطلع شویم و بدانیم قرار است چگونه از مردمی حمایت کنیم که با خاتمه قرنطینه سراغ ته مانده کسب و کار و زندگی شان می فرایند.

این نویسنده پرفروش ترین کتاب سال، اضافه نمود: اگر بخواهم نیمه پر لیوان را ببینم، خودقرنطینگی باعث شده که من و خانواده ام مجبور شویم با یکدیگر معاشرت و گفت وگو کنیم و از هم دیگر سؤال بپرسیم و ببینیم چطور می گردد بدون تلویزیون و رایانه، خود را سرگرم کرد.

او گفت: تمرین خوبی است که به یادمان می آورد به خیلی از چیزهایی که داریم، نیازی نیست.

هنگام سختی وقتی کنار هم باشیم و سلامتی داشته باشیم، بدون خیلی چیزها می گردد زندگی کرد، و گمان می کنم این درس مهمی است که می خواهم بچه هایم حالا که می خواهند وارد جامعه شوند، آن را یاد بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 659

به "خانواده اوباما روزهای قرنطینه را چطور می گذرانند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده اوباما روزهای قرنطینه را چطور می گذرانند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید