تعطیلی آشپزخانه و آبدارخانه ادارات برای مقابله با کرونا

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرآنلاین/ معاون سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: به منظور ارتقای سطح بهداشتی محل کار کارمندان، تمامی سازمان ها موظف هستند تا فعالیت آشپزخانه ها و آبدارخانه ها را تعطیل نمایند و از پذیرایی در اتاق ها و جلسات خودداری نمایند.

تعطیلی آشپزخانه و آبدارخانه ادارات برای مقابله با کرونا

علاءالدین رفیع زاده گفت: با توجه به مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونا و تغییر ساعات کاری کارکنان، سازمان استخدامی کشور در بخشنامه ای تذکرات و موارد لازم را به سازمان های مختلف ابلاغ نموده است.

وی با اشاره به بندهای این بخشنامه، گفت: همه دستگاه های اجرایی و مدیران و کارکنان موظف هستند که در انجام فعالیت ها و خدماتی که به مردم ارائه می دهند موازین بهداشتی ستاد کرونا را رعایت نمایند و در عین حال خدمات ضروری و عمومی را بدون ایجاد وقفه ارائه نمایند.

معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: تصمیم گرفته شده است که تمامی کارکنان دولت در تهران و شهرستان ها از روز شنبه (10 خرداد) از ساعت 7:30 تا 14:30 در محل کار حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: هرگونه تغییر در ساعت فعالیت کارکنان دستگاه های اجرایی اعم از ملی و استانی باید با نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام گردد.

علاءالدین رفیع زاده تاکید داشت: به منظور ارتقای سطح بهداشتی محل کار کارمندان، تمامی سازمان ها موظف هستند تا فعالیت آشپزخانه ها و آبدارخانه ها را تعطیل نمایند و از پذیرایی در اتاق ها و جلسات خودداری نمایند.

وی افزود: کارکنان دستگاه های مختلف می توانند با استفاده از لوازم شخصی فقط نسبت به سرو چای در محل کار اقدام نمایند.

معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به مصوبه هیات وزیران (سال 89) در رابطه با دورکاری کارمندان دولت، گفت: این مصوبه چهارچوب هایی را برای دورکاری معین نموده است و ما در بخشنامه جدید تاکید کردیم که دستگاه های اجرایی صرفا در صورتی می توانند کارمندان را دورکار نمایند که زیرساخت های لازم را تامین نموده باشند.

وی ادامه داد: بهتر است که خدمات مختلف دستگاه های اجرایی به صورت الکترونیک به مردم ارائه شوند.

منبع: همگردی
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 787

به "تعطیلی آشپزخانه و آبدارخانه ادارات برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی آشپزخانه و آبدارخانه ادارات برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید