برناردی: ایران روزبه روز در حال پیشرفت است، ولاسکو شخصیتی بزرگ دارد

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرنگاران: بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا گفت: تیم ملی ایران بازیکنان جوانی دارد و هرروز رو به رشد و پیشرفت است.

برناردی: ایران روزبه روز در حال پیشرفت است، ولاسکو شخصیتی بزرگ دارد

به گزارش سرگرمی تفریحی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تمرینات تیم ملی والیبال ایران در سالن پالازاکای مودنا تماشاگران ویژه ای دارد. بازیکنان و مربیان بزرگ دنیا برای تماشای تمرینات خولیو ولاسکو با تیم ملی ایران به این سالن می آیند به گونه ای که تعداد تماشاگران تمرینات تیم ایران بیشتر از تعداد تماشاگران تمرینات ایتالیا است.

لورنزو برناردی که یکی از پرافتخارترین بازیکنان والیبال دنیا است و چندین عنوان مسابقات قهرمانی دنیا، المپیک و لیگ دنیای را با تیم ملی ایتالیا در کارنامه خود دارد، یکی از تماشاگران ویژه تمرین عصر دیروز ملی پوشان والیبال ایران بود. بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا در این خصوص گفت: من برای دیدن دوست عزیزم، خولیو ولاسکو و تماشای تمرینات او در تیم ایران به سالن آمده ام. این تمرینات برای من بسیار آموزنده است. خیلی وقت بود که تمرینات او را ندیده بودم. آمدم تا از آن درس بگیرم. خولیو غیر از یک مربی خوب و بزرگ، یک شخصیت بزرگ است.

برناردی ادامه داد: روش و سبک ولاسکو در دنیا منحصر به فرد است. ولاسکو روی ذهنیت بازیکنان کار می نماید و این روشی است که در دنیا خاص خولیو است. ایران باید قدر این مربی بزرگ را بداند. از اینکه تیم خولیو به این خوبی بازی می نماید خیلی خوشحالم. این پیشرفت، منحصر به فرد و خاص ولاسکو است. به تیم ایران به خاطر این پیشرفت تبریک می گویم. تا 2 سال پیش ایران در سطح تورنمنت های بین المللی دنیا نبود ولی امروز با بهترین مربی دنیا در بهترین تورنمنت های والیبال شرکت می نماید و نمایش خوبی هم از خود ارائه می دهد.

بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا درمورد دیدار ایران و ایتالیا گفت: نتیجه این بازی را به هیچ عنوان نمی گردد پیش بینی کرد. ایتالیا خیلی تیم قوی و خوبی دارد. تجربه خوبی هم پیدا نموده است. مطمئناً در این بازی، پیکار میان بازیکنان جوان دو تیم بسیار دیدنی و جذاب خواهد بود. شما بازیکنان جوانی دارید و هرروز رو به رشد و پیشرفت هستید. در بازی با آلمان اگرچه ما سه بر صفر بازی اول را بردیم. ولی در بازی دوم دو ست اول را واگذار کردیم و سپس توانستیم سه بر دو پیروز شویم. این بازی یک تجربه خیلی خوب برای هر دو تیم مخصوصاً ایران خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 95

به "برناردی: ایران روزبه روز در حال پیشرفت است، ولاسکو شخصیتی بزرگ دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "برناردی: ایران روزبه روز در حال پیشرفت است، ولاسکو شخصیتی بزرگ دارد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برناردی: ایران روزبه روز در حال پیشرفت است، ولاسکو شخصیتی بزرگ دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید