برای مشکل با قلعه نویی، پای استقلال را وسط نکشید!

به گزارش سرگرمی تفریحی، پیروز قربانی درباره اظهارات افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره قهرمانی استقلال در سال 88-87، گفت: آقای پیروانی! این حرف ها زشت است و خجالت بکشید. ما به خاطر اینکه پیشکسوت پرسپولیس هستید، به شما احترام می گذاریم. چرا به کارتان نمی رسید؟

برای مشکل با قلعه نویی، پای استقلال را وسط نکشید!

وی اضافه نمود: برای پیروانی متاسفم که در 10 سال گذشته گیر نموده است. پیروانی از من عظیم تر است و در شخصیتم نیست که بخواهم پاسخ او را بدهم ، اما از حرف های او خنده ام می گیرد. اگر دوست دارید 4 نفر از شما مصاحبه بگیرند و در رسانه ها باشید، ماجرایش فرق می نماید، اما این کارها را رها کنید.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از اظهارات پیروانی توضیح داد: یاد گرفته ایم به پیشکسوت خود احترام بگذاریم. آقای پیروانی! حرمت آن باشگاهی که برایش بازی کردی و کار می کنی را نگه دار. من و امثال من راحت می توانیم درباره شما و گذشته تان صحبت کنیم، اما یاد گرفتیم به عظیم ترمان احترام بگذاریم.

قربانی اعلام نمود: اگر با امیر قلعه نویی مشکل دارید، رو در رو مشکل تان را حل کنید، چرا اسم استقلال را مطرح می کنید؟ اگر زورتان به قلعه نویی نمی رسد، کاری به استقلال نداشته باشید. ما هم می توانیم درباره خیلی از مسائل فوتبال صحبت هایی را مطرح کنیم.

وی با اشاره به اینکه پیروانی با مطرح کردن مکتب ناصر حجازی و امیر قلعه نویی به نوعی دنبال ایجاد تنش بین استقلالی هاست، گفت: فوتبال ایران پیشرفت نمی نماید، چون یکسری ها در گذشته گیر نموده اند. سال 2020 هستیم و بعضی ها دنبال خرید آپارتمان در مریخ هستند، اما در ایران یکسری در چند سال گذشته سیر می نمایند. در این فوتبال همدیگر را می شناسیم و خیلی چیزها می دانیم، اما قرار نیست هر چیزی را مطرح کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال یادآور شد: فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام کمیته اخلاق دارد، بهتر است مسائل خود را آنجا مطرح کنید، شاید با رفتن شما به این کمیته به یکسری پرونده ها که در شلوغی فوتبال ماست اقتصادی شد، رسیدگی گردد. آقای پیروانی! لطفا حرمت باشگاهی که در آن حضور داری را نگه دار.

منبع: فرارو
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 705

به "برای مشکل با قلعه نویی، پای استقلال را وسط نکشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای مشکل با قلعه نویی، پای استقلال را وسط نکشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید