استوری توییتر از کار افتاد

به گزارش سرگرمی تفریحی، قابلیت جدید استوری توییتر به نام فلیتس (Fleets) پس از راه اندازی جهانی آن تحت تاثیر حجم بالای استقبال کاربران، با کندی روبرو شد.

استوری توییتر از کار افتاد

فلیتس که در بالای صفحه توییتر قرار می گیرد، به کاربران اجازه می دهد محتوایی ارسال کنند که پس از 24 ساعت ناپدید می شود و همچنین استوریهایی که توسط کاربران دیگر ارسال می شود را مشاهده کنند.

اما تقاضا برای استفاده و کنجکاوی کاربران درباره این قابلیت جدید، روی عملکرد آن تاثیر گذاشت و بسیاری از کاربران توییتر کندی عملکرد فلیتس را گزارش کردند و حتی برخی از آنها اظهار کردند که قابلیت فلیتس در اپلیکیشن آنها کار نمی کند.

توییتر به تک کرانچ بیان نمود از این مشکل مطلع بوده و در تلاش برای رفع آن است. این مشکل باعث شد کاربران در هنگام مشاهده فلیتس با کندی حرکت صفحات روبرو شوند که ممکن است به نظر برسد دستگاهشان ایراد دارد اما در واقع مشکل اپلیکیشن توییتر است.

بسیاری از کاربران در پی وقوع این مشکل به توییتر اعتراض و بیان نمودند با وجود این که آپدیت جدید را با قابلیت فلیتس دریافت کرده اند اما نمی توانند از این محصول استفاده کنند.

این حقیقت که توییتر به دلیل حجم بالای استقبال کاربران از فلیتس جوابگوی همه نیست، شاید نخستین نشانه موفقیت قابلیت جدید باشد.

فلیتس در پی عرضه عمومی این قابلیت، به ترند شماره یک و اسنپ چت که مبدع قالب استوری بوده است، به ترند شماره دو در توییتر تبدیل شدند. کاربران در توییتهایشان به مقایسه استوریهای توییتر با اسنپ چت پرداختند و البته از این شکایت داشتند که توییتر به جای دکمه ویرایش پیام، قابلیت استوری را عرضه کرده است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، توییتر در سالهای اخیر ثبات قابل ملاحظه ای پیدا کرده است به خصوص با در نظر دریافت حجم مطالب فوری که در این پلتفرم منتشر می شود و توسط سران جهان مورد استفاده قرار می گیرد با این حال مشکل فلیتس ممکن است برای مدتی ادامه داشته باشد.،ایسنا

بیشتر بخوانیم: ارسال استوری در توییتر امکانپذیر شد

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1078

به "استوری توییتر از کار افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوری توییتر از کار افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید