ادعای یک سایت انگلیسی؛ قائدی نزدیک به حضور در فولام

به گزارش سرگرمی تفریحی، سایت مذکور بیان کرد قائدی مهاجمی است که می تواند در پست های مختلف بازی کند. ضمن آنکه در فصل جاری آمار خیره کننده ای داشته چرا که در 16 بازی لیگ ایران، 8 گل زده است. ثبت همین آمار باعث شده تا توجه فولام به او جلب گردد.

ادعای یک سایت انگلیسی؛ قائدی نزدیک به حضور در فولام

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

یک سایت انگلیسی با استناد به حرف های آندرا استراماچونی، مهدی قائدی را نزدیک به حضور در تیم فولام معرفی نموده است.

به گزارش فارس، سایت فوتبال لیگ ورلد انگلیس به اظهارات آندرا استراماچونی، سرمربی 6 ماهه گذشته تیم استقلال در مصاحبه با روزنامه کوریردلواسپورت اشاره نمود. در این گفت وگو مسئول فنی آبی پوشان مدعی شد که تیم فولام انگلیس، خواستار به خدمت گیری مهدی قائدی وینگر جوان استقلالی هاست.

سایت مذکور بیان نمود قائدی مهاجمی است که می تواند در پست های مختلف بازی کند. ضمن آنکه در فصل جاری آمار خیره کننده ای داشته چرا که در 16 بازی لیگ ایران، 8 گل زده است. ثبت همین آمار باعث شده تا توجه فولام به او جلب گردد.

رسانه انگلیسی در ادامه گزارش خود به این اظهارات استراماچونی در مصاحبه بلندی که انجام داده اشاره نموده و از قول وی نوشت: یکی از خوشحالی های بزرگ من پیشرفت مهدی قائدی است. او جوانی 20 ساله است که سال گذشته فقط 4 بازی انجام داده بود. او مهاجم گوش چپ بود. در حالیکه نقش او را تغییر دادم ومتقاعد کردم که به عنوان مهاجم دوم بازی کند.

در این مصاحبه مربی ایتالیایی در خصوص فوروارد جوانی که اکنون در تمرینات آماده سازی تیم امید است، بازهم نظر داد و گفت کوشش نموده تا بازی قائدی به فوتبالیست های مثل پاپو گومس، دی ناتاله و جیووینگو نزدیک گردد.

استراماچونی اضافه کرد: حالا او بهترین گلزن در راه قهرمانی است و فولام او را می خواهد.

سایت فوتبال لیگ ورلد در بخش پایانی نظر خود را نیز در خصوص احتمال حضور قائدی در تیم انگلیسی بیان نمود و نوشت اگر قرار باشد حرف سرمربی استقلال مورد پذیرش واقع گردد، در واقع عملکرد تاثیرگذار گلزن تکنیکی باعث شده فولام به او توجه کند.

این رسانه اضافه کرد: این ادعای جذابی از استراماچونی است. سخت است بدانیم مربی ایتالیایی به چه نحو از علاقمندی باشگاه فولام به مهدی قائدی مطلع شده و چنین انتقالی به چه نحو در آینده انجام خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 414

به "ادعای یک سایت انگلیسی؛ قائدی نزدیک به حضور در فولام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای یک سایت انگلیسی؛ قائدی نزدیک به حضور در فولام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید