شروع فعالیت بازارها و روزبازارها با اخذ مجوز و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت بزودی

به گزارش سرگرمی تفریحی، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: بزودی بازارها و روزبازارها دارای مجوز از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، با اخذ مجوز بهداشتی و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت کار خود را شروع خواهند کرد.

شروع فعالیت بازارها و روزبازارها با اخذ مجوز و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت بزودی

به گزارش خبرنگاران، سید علی مفاخریان مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در حاشیه بازدید از بازار عظیم احسانی، محدوده خلازیل و گل فروشان مستقر در عظیمراه شهید هاشمی در مورد ساماندهی بازار خلازیل گفت: بیش از 800 واحد صنفی در این بازار مشغول فعالیت هستند که کنترل آنها و جلوگیری از ورود و خروج ضایعات مستلزم پیگیری های مستمر و عزم جدی است.

وی با اشاره به جانمایی مکان هایی تعیین برای گل فروشان مستقر در عظیمراه شهید هاشمی در سنوات گذشته یادآور شد: در راستای تامین امنیت این جهت و پیشگیری از بروز مخاطرات، عقد قرارداد پس از ساماندهی محدوده مذکور برای ادامه فعالیت گل فروشان الزامیست.

علی توکلی شهردار منطقه 19 نیز ضمن قدردانی از انتقال تجربیات و رهنمودهای ارزنده مفاخریان در ساماندهی مشاغل گفت: ساماندهی گل فروشان اتوبان منتهی به بهشت زهرا(س) پس از ده ها سال در دستور کار واقع شده است.

وی از پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر جمع آوری و انتقال ضایعات فروشان خلازیل از این محدوده اطلاع داد و اضافه کرد: اجرای این طرح احتیاج به شکل گیری اراده عمومی در شهرداری تهران دارد که در این خصوص نیز مکاتبات زیادی اجرا شده است.

توکلی ادامه داد: به همین دلیل با طرح های جهادی و شبانه روزی همکارانمان ضمن جمع آوری معتادان و کارتن خواب ها و انتقال آنها به گرمخانه ها اقدام به جلوگیری از فعالیت 40 گاراژ متخلف با اجرای آرای بند 20 ، حکم قضایی و اخذ تعهد نامه مبنی بر عدم آتش سوزی و فراوری مواد آلاینده شده است. در گام دوم نیز کوشش می کنیم تا با ایجاد محدودیت های ترافیکی در ورودی های خلازیر، صنوف جمع آوری پسماند را ملزم به تغییر صنف نموده و آسیب های ناشی از جمع آوری، خرید و فروش پسماند را کاهش و کنترل کنیم.

شهردار منطقه 19 درباره انتقال خلازیل به خارج از منطقه نیز خاطر نشان کرد: خوشبختانه با سرمایه گذار در این خصوص مذاکره شده و در کوشش هستیم تا مشارکت و کمک سایر نهادها را در اجرای این طرح جلب کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، توکلی شیطان بازار خلازیل را یکی از آسیب های جدی این محدوده مطرح نمود و گفت: جلوگیری از فعالیت فروشندگان این بازار که باعث ایجاد آسیب های اجتماعی و معضل ترافیک شده از برنامه های مستمر و اولویت دار شهرداری این منطقه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 716

به "شروع فعالیت بازارها و روزبازارها با اخذ مجوز و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت بزودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت بازارها و روزبازارها با اخذ مجوز و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت بزودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید