550 هزار دلار تا پاتوسی: فقط تا یکشنبه وقت باقی است

به گزارش سرگرمی تفریحی، باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی زمان زیادی برای پرداخت حق انتقال پاتوسی منتظر نخواهد ماند. آن ها تا یکشنبه هفته آینده به سران استقلال مهلت داده اند تا تکلیف این بازیکن را روشن نمایند.

550 هزار دلار تا پاتوسی: فقط تا یکشنبه وقت باقی است

یکی از مهم ترین اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بازگرداندن آیاندا پاتوسی است. بازیکنی که در نیم فصل دوم لیگ هجدهم در ترکیب آبی ها خوش درخشید و با به ثمر رساندن گل های متعدد و ایجاد موقعیت گلزنی توانست خودش را به عنوان یکی از مهره های درخشان استقلال مطرح کند. قراردادی که باشگاه استقلال با آیاندا منعقد نموده اما آن قدر ها سفت و محکم نبوده که این بازیکن را به طور اتوماتیک وار در ترکیب لیست بازیکنان لیگ نوزدهم استقلال هم ببینیم. پاتوسی درواقع بعد از سرانجام نیم فصل دوم لیگ هجدهم بازیکن تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی است و باشگاه استقلال برای بازگرداندن این بازیکن باید مبالغ قابل توجهی را پرداخت کند.

300هزار دلار به باشگاه کیپ تاون که در قرارداد فی مابین نوشته شده و 250هزار دلار هم به خود پاتوسی. اکنون برای باشگاه آفریقایی راه باز است که پاتوسی را با هر مبلغی به تیم دیگری منتقل کند. درحقیقت اکنون سرنوشت این بازیکن از دست باشگاه استقلال خارج است و زمزمه هایی درباره مذاکرات باشگاه آفریقایی با چند باشگاه درباره انتقال پاتوسی شنیده می گردد و اگر سران باشگاه استقلال سرعت را چاشنی مذاکرات خود را این بازیکن ننمایند هیچ بعید نیست به زودی پاتوسی را از دست بدهند واین بازیکن به تیم دیگری منتقل گردد. ظاهرا سران باشگاه آفریقایی به مسئولان باشگاه استقلال اطلاع داده اند که تا یکشنبه هفته آینده منتظر واریز پول انتقال این بازیکن خواهند ماند و چنانچه باشگاه استقلال تعلل کند، این بازیکن به تیم دیگری منتقل می گردد. البته مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا مبالغ را به وسیله پول های بلوکه شده خود در فیفا تامین نمایند و به همین دلیل مذاکراتی هم با وزارت امور خارجه شده اما هیچ نتیجه ای در برنداشته است.

10-350

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 33

به "550 هزار دلار تا پاتوسی: فقط تا یکشنبه وقت باقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "550 هزار دلار تا پاتوسی: فقط تا یکشنبه وقت باقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید