گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید

به گزارش سرگرمی تفریحی، چهار سرمربی گزینه جانشینی زین الدین زیدان در رئال مادرید هستند.

گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید

به گزارش خبرنگاران، آغاز ضعیف رئال مادرید در فصل جاری با زین الدین زیدان سبب شده تا شایعاتی مبنی بر احتمال اخراج این سرمربی فرانسوی برسر زبان ها بیفتد و گزینه هایی هم در این بین به عنوان جانشین زیزو مطرح گردد. زیدان در مقطع پایانی فصل گذشته بار دیگر راهنمایی کهکشانی ها را برعهده گرفت تا دوره اول پرفروغ سرمربیگری اش در این تیم که همراه با کسب 9 جام قهرمانی مختلف از جمله 3 قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا بود را تکرار کند که این اتفاق نیفتاد.

نشریه اسپانیایی مارکا اکنون از ژوزه مورینیو، ماسیمیلیانو آلگری و رائول گونسالس به عنوان سه گزینه اصلی جانشینی زین الدین زیدان در رئال مادرید یاد می نماید. مورینیو یکی از این گزینه هاست که با فلورنتینو پرس رابطه خیلی خوبی دارد و پس از اخراج شدنش از سمت سرمربیگری منچستریونایتد در ماه دسامبر 2018 دیگر راهنمایی تیمی را برعهده نداشته است.

ماسیمیلیانو آلگری دیگر کاندیدای جانشینی زیزو در رئال مادرید است، این در حالی است که سرمربی ایتالیایی در سال 2018 هم گزینه جانشینی زیدان در رئال بود، اما خولن لوپتگی در نهایت با کنار زدن گزینه هایی همچون او، کونته و مائوریتزیو ساری راهنمایی کهکشانی ها را برعهده گرفت.

رائول گونسالس هم که یکی از اسطوره های باشگاه رئال مادرید به شمار می رود، در حال حاضر راهنمایی رئال کاستیا را برعهده دارد و می تواند مانند زیدان از راهنمایی رئال کاستیا به سرمربیگری رئال مادرید برسد.

همچنین نشریه موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا مدعی شد، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید به دنبال این است که ژابی آلونسو، هافبک پیشین رئال مادرید را جانشین زیدان کند. آلونسو در حال حاضر راهنمایی تیم رئال سوسیه داد B را برعهده دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 186

به "گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید