کنعانی زادگان رسما نابود شد ! ، رسوایی رابطه با دخترجوان در اتوبوس تیم ملی !

به گزارش سرگرمی تفریحی، خبرنگاران ورزشی: سرپرست تیم ملی فوتبال به قضیه جنجالی اتوبوس تیم ملی واکنش نشان داد.

کنعانی زادگان رسما نابود شد ! ، رسوایی رابطه با دخترجوان در اتوبوس تیم ملی !

اتوبوس تیم ملی در روزهای اخیر به ترند شبکه های اجتماعی و موتور جستجو تبدیل شد. ماجرا به انتشار فایل صوتی در حاشیه اردو و اتوبوس تیم ملی بازگشت. در صورت اثبات قضیه، راننده اتوبوس تیم ملی هم باید پاسخگو باشد. هر چند هنوز سرپرست تیم ملی و مسئولان موضع رسمی در رابطه با اتوبوس تیم ملی نداشته اند. واکنش ها در قضیه اتوبوس تیم ملی حسابی عجیب و غریب بود.

به گزارش خبرنگاران ورزشی، مجتبی خورشیدی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی بانوان در خصوص اینکه دراگون اسکوچیچ مراسم را با ناراحتی ترک کرد، گفت: ناراحتی نبود، به خاطر دندان درد مراسم را ترک کرد.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد به دلیل عدم دعوت از اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ناراحت شده، گفت: نه، این طور نیست وقت دکتر داشت ما الان وقت جلسه با شهاب عزیزی خادم داشتیم که او صحبت کند.

خورشیدی در خصوص اینکه اسکوچیچ اعلام کرده این نحوه برخورد با یک سرمربی تیم ملی نیست، گفت: اینجا رضا اسماعیلی از همکاران رسانه ای که کنار ما نشسته بود، گفت اسکوچیچ گوشش چرک کرده و اذیت می شود از عزیزی خادم خواست امروز جلسه را به فردا موکول کند.اسکوچیچ گفت خیلی درد دارم و باید به دکتر بروم عزیزی خادم هم موافقت کرد.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه چه ایرادی داشت اسکوچیچ هم روی سن می رفت و صحبت می کرد، گفت: او روی سن رفت و صحبت کرد این چیزی است که شما فکر می کنید اما اینطور نیست و به شما قول می دهم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی لیست تیم ملی اعلام می شود، گفت: دو روز قبل از برگزاری بازی این کار انجام می شود.

خورشیدی در خصوص شرایط محمدحسین کنعانی زادگان عنوان نمود: این موضوع بررسی می شود قرار است ان شاءالله در این هفته نماینده اش بیاید خودش قطر است نماینده اش برای ادای توضیحات به کمیته اخلاق می آید، پرونده او مفتوح است تا ببینیم کمیته اخلاق چه تصمیمی می گیرد.

منبع: رکنا
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1776

به "کنعانی زادگان رسما نابود شد ! ، رسوایی رابطه با دخترجوان در اتوبوس تیم ملی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنعانی زادگان رسما نابود شد ! ، رسوایی رابطه با دخترجوان در اتوبوس تیم ملی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید