ویزای کانادا: پیکاپ ویزای کانادا پیکاپ ویزای کانادا در تهران

به گزارش سرگرمی تفریحی، اگر اهل سفر به کشورهای قاره آمریکا به خصوص کانادا و ایالات متحده باشید قطعاً در جریان هستید که این دو کشور در ایران دارای سفارتخانه فعال نیستند، بنابراین لازم است که برای انجام کارهای مربوط به اخذ ویزای کانادا باید به کشوری ثالث سفر کنید.

ویزای کانادا: پیکاپ ویزای کانادا پیکاپ ویزای کانادا در تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

بیشتر کارهای مربوط به اخذ ویزا مانند دریافت وقت، آپلود مدارک و ... به صورت الکترونیکی انجام می گردد، اما در مرحله انگشت نگاری و ثبت مشخصات بیومتریک و احراز هویت باید به صورت حضوری در سفارت حاضر باشید.

پیکاپ ویزای کانادا در تهران

ازآنجایی که بعضی کشورها در ایران دارای سفارتخانه نیستند یا طی چند سال گذشته سفارتخانهٔ این کشورها در ایران غیرفعال شده متقاضیان دریافت ویزای کانادا، آمریکا و انگلیس برای اخذ ویزا و اقدامات مربوط به آن باید به کشور دیگری که معمولاً یکی از کشورهای ترکیه، امارات و یا ارمنستان است سفر نمایند.

بعد از اینکه مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا را فراهم و هزینه های مربوط به مراحل بیومتریک و صدور ویزا را پرداخت کردید از طرف سفارتخانه نامه یا ایمیلی دریافت می کنید و شما را برای انگشت نگاری دعوت می نمایند. از تاریخ دریافت نامه تا یک ماه زمان دارید برای انجام انگشت نگاری به سفارت مراجعه نمایید. درصورتی که تا مدت مشخص شده برای انجام انگشت نگاری مراجعه نکنید شرایط ویزای شما ریجکت شده تلقی می گردد.

بعد از انجام انگشت نگاری و کارهای مربوط به بیومتریک و احراز هویت باید به کشور خود بازشد. درصورتی که مدارکتان کامل باشد، دارای صلاحیت باشید و با اعطای ویزا به شما موافقت شده باشد به شما اطلاع می دهند تا پاسپورت خود را به سفارت ببرید تا مهر ویزا روی پاسپورتتان درج گردد.

در بیشتر مواقع افراد برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه این کار را به شرکت معتبری که کار پیکاپ ویزا در تهران را انجام می دهد می سپارند تا به جای آنها به کشور ثالث مراجعه نموده و پاسپورت ویزا شده شان را تحویل بگیرد. 3 هفته تا 1 ماه پیکاپ پاسپورت ممکن است زمان ببرد، پس بهتر است به موقع اقدام نمایید و فرایند و زمان پیکاپ پاسپورت را نیز در نظر بگیرید.

بعد از تحویل پاسپورت به کشور ثالث یک شماره پیگیری به شما داده می گردد که می توانید با واردشدن به سایت VFSGlobal و پس از واردکردن مشخصات و شماره پیگیری خود مراحل پیکاپ ویزای خود را پیگیری نمایید.

مدارک موردنیاز برای پیکاپ ویزای کانادا در تهران

به علت نزدیکی ترکیه با ایران بیشتر ایرانیان این کشور را برای انجام خدمات پیکاپ ویزا انتخاب می نمایند. عده ای به علت نداشتن فرصت کافی و بعلاوه صرفه جویی در هزینه و وقت گزینه پیکاپ ویزا را انتخاب می نمایند و اخذ ویزای خود را به یک شرکت معتبر و متخصص در حوزه پیکاپ می سپارند.

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه دارابودن مدارک زیر الزامی است:

دو قطعه عکس 7*5 (با مهر لاتین آتلیه)

پرینت ایمیل سفارت

پاسپورت امضا شده

وکالت نامه ویزای توریستی

مدارک موردنیاز برای پیکاپ ویزا از امارات و ارمنستان

اصل پاسپورت

مدارک ویزای توریستی

  • یکی از مدارک لازم برای پیکاپ ویزا وکالت نامه است. به این ترتیب وکالت نامه یا قراردادی میان شرکتی که کار پیک آپ انجام می دهد و مسافر بسته شده و فرد متقاضی کار پیکاپ ویزای خود را به کارگزار مربوطه می سپارد.

مزایای پیکاپ ویزای کانادا در تهران

از مهم ترین و اصلی ترین مزایای پیکاپ ویزا و بخصوص پیکاپ ویزای کانادا این است که شما نیازی به حضور در سفارت خانه یا مرکز VOC ندارید. چه از این بهتر که در زمان و هزینه خود صرفه جویی نموده فرد دیگری به جای شما در سفارت حاضر گردد و کار اخذ ویزای شما را انجام دهد!

یک سفر ساده حتی برای یک روز نیاز به هزینه قابل توجهی دارد که با انتخاب اخذ ویزا به روش پیکاپ می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

مراحل اخذ ویزای کانادا

به خاطر داشته باشید که قبل از انجام هر اقدامی باید ویزای مناسب خود را انتخاب کنید. اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید طبیعتاً باید ویزای تحصیلی دریافت کنید اگر قصد بازدید از اقوام و دوستان خود را دارید ویزای توریستی کانادا مناسب شما است. عدم تناسب میان ویزای شما و هدفتان از سفر باعث رد شدن درخواست ویزایتان می گردد.

از مهم ترین شرایطی که برای اخذ ویزا نیاز دارید تاریخچه سفر است. با دارابودن تاریخچه سفر به افسر پفراینده اثبات می کنید که فردی خوش قول هستید و پس از اتمام مدت ویزا (مانند سفرهای قبلی) به کشور خود باز می شد.

یکی دیگر از مواردی که در اخذ ویزا مهم است دارابودن تمکن اقتصادی است که برای ویزای هر کشوری فرق دارد. با تمکن اقتصادی مناسب شما اثبات می کنید که از عهده مخارج سفر خود برخواهید آمد و سربار دولت مقصد نیستید.

بعلاوه پاسپورت معتبر، بلیت رفت وبرگشت و واچر هتل نیز از مواردی است که وجود آنها برای اخذ ویزا به خصوص ویزای کانادا لازم است.

پس از فراهم کردن مدارک موردنیاز باید از سفارت وقت دریافت کنید و در روزی که برایتان مشخص شده است با دردست داشتن مدارک برای انجام انگشت نگاری و بیومتریک آماده شوید.

دررابطه با اخذ ویزای تحصیلی دارابودن مدارک تحصیلی گذشته و ریز نمرات نیز لازم است.

همان طور که گفته شد بسته به هدف شما از سفر برایتان ویزا صادر می گردد، عدم هماهنگی ویزا و هدف از سفر منجر به رد شدن درخواست ویزایتان می گردد.

گفتنی است برای اخذ هر نوع ویزای کانادا می توانید از خدمات پیکاپ ویزا شرکت قصران گشت بهره ببرید. شرکت قصران گشت پیکاپ ویزای کانادا شما را در کمترین زمان ممکن و با برترین کیفیت انجام می دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1814

به "ویزای کانادا: پیکاپ ویزای کانادا پیکاپ ویزای کانادا در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: پیکاپ ویزای کانادا پیکاپ ویزای کانادا در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید