پست جنجالی جورجینا رودریگس در اینستاگرام

به گزارش سرگرمی تفریحی، هر کاری که جورجینا رودریگس انجام می دهد، فارغ از اینکه خوب باشد یا بد، خبرساز می گردد. شریک زندگی کریستیانو رونالدو همواره در کانون توجه رسانه ها واقع شده است.

پست جنجالی جورجینا رودریگس در اینستاگرام

با وجود اینکه او برای زندگی به عربستان سعودی رفته تا در کنار رونالدو باشد، این شرایط تغییر ننموده و همچنان هر حرکت جورجینا زیر ذره بین است. رفتن به عربستان سعودی یک تغییر اساسی برای او و خانواده اش بوده است، اما همانطور که جورجینا در حساب های رسانه های اجتماعی خود نشان می دهد، به نظر می رسد که کم کم دارد خود را با شرایط زندگی در این کشور مسلمان وفق می دهد.

این اینفلوئنسر در اینستاگرام 47 میلیون دنبال نماینده دارد و پست های او بسیار مورد توجه قرار می گیرد. او در آخرین پست اینستاگرامی خود پیغامی منتشر نموده که به نظر می رسد جوابی برای تمام منتقدانش باشد.

او پروژه هایی که در دست دارد را به همه نشان می دهد، مانند سفیر برند ها و جواهرات خاص بودن. او بعلاوه به عنوان مدل هم کار می نماید.

پیغام جورجینا رودریگس در اینستاگرام: پس می گویند پولدار ها کار نمی نمایند

بسیاری از کاربران ادعا می نمایند که جورجینا هرچه دارد مدیون کریستیانو است. این نظرات برای جورجینا خوشایند نیست و به همین علت تصمیم گرفت برای همه کسانی که اینگونه در موردش فکر می نمایند، پیغامی ارسال کند.

او در آخرین استوری خود عکسی از خود در حال راه رفتن با یک کیف و قهوه در دست آپلود نموده که شبیه یک روز کاری به نظر می رسد. او در کنار این تصویر نوشت: یک روز فوق العاده دیگر در محل کار، که بعداً نتوانند بگویند زنان پولدار کار نمی نمایند.

این پیغام در اینستاگرام جنجال زیادی به پا نموده است و بعضی از کاربران از این مدل آرژانتینی حمایت کردند و بعضی دیگر دوباره بر علیه او گارد گرفتند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1967

به "پست جنجالی جورجینا رودریگس در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست جنجالی جورجینا رودریگس در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید