نخستین کمیته طبیعت گردی آذربایجان شرقی برگزار گردید

به گزارش سرگرمی تفریحی، سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری نخستین کمیته طبیعت گردی با موضوع تبیین گردشگری کشاورزی استان اطلاع داد.

نخستین کمیته طبیعت گردی آذربایجان شرقی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، علیرضا بایرام زاده روز چهارشنبه 29 مردادماه 99 ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه و جاذبه های گردشگری طبیعی استان، یکی از مطالبه های مهم گردشگران در حوزه گردشگری طبیعی است که در این راستا این اداره کل توسعه گردشگری کشاورزی را در دستور کار خود قرار داده است.

او در ادامه به هدف تشکیل از این جلسه اشاره نمود و اضافه نمود: گردشگری کشاورزی الگویی پایدار از گردشگری با قابلیت اجرای ایده های نو و کارآفرینی است که در این راستا روستاهای آذربایجان شرقی دارای توانایی ها و ظرفیت های بی شماری است که می توان با بهره مندی از آن ها بستر مناسب برای توسعه پایدار روستاها و ایجاد اشتغال در این مناطق را فراهم کرد.

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی مطرح نمود: از جمله مباحث و اهداف آنالیز شده در این جلسه می توان به توسعه پایدار روستایی، حفظ منافع فعالان بخش کشاورزی و آنالیز مسائل مرتبط در راستای پیشبرد اهداف گردشگری اشاره نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 925

به "نخستین کمیته طبیعت گردی آذربایجان شرقی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین کمیته طبیعت گردی آذربایجان شرقی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید