میلیاردر سرشناس آمریکایی معتقد است؛ دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد با فیس بوک توافق می نماید

به گزارش سرگرمی تفریحی، جورج سوروس میلیاردر سرشناس آمریکایی گفته که معتقد است فیس بوک با ترامپ همکاری خواهد نمود تا وی مجددا به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردد.

میلیاردر سرشناس آمریکایی معتقد است؛ دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد با فیس بوک توافق می نماید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی ویزای تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، سوروس با صحبت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس گفت که فکر می نماید عملیاتی برای یاری غیرقانونی متقابل بین ترامپ و فیس بوک در حال توسعه است.

سوروس بارها و بارها از مجمع جهانی اقتصاد در داووس به عنوان بستری برای انتقاد از فیس بوک استفاده نموده است. این میلیاردر، معروف به یاری های قابل توجه خود به اهداف سیاسی لیبرال است. وی اخیرا به صمیمیت بین ترامپ و فیس بوک واکنش نشان داده و گفته: فیس بوک برای انتخاب مجدد با ترامپ همکاری خواهد نمود و ترامپ برای محافظت از فیس بوک کار خواهد نمود.

سوروس با صحبت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد. اما مسئله این است که وی هیچ مدرکی را برای تأیید ادعای خود ارائه نداد.سخنگوی فیس بوک در این خصوص به بیزینس اینسایدر گفت: این کاملاً اشتباه است. سوروس همچنین گفت هیچ راهی برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط فیس بوک وجود ندارد و او در خصوص انتخابات 2020 بسیار نگران است.

منبع: انتخاب
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 511

به "میلیاردر سرشناس آمریکایی معتقد است؛ دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد با فیس بوک توافق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیاردر سرشناس آمریکایی معتقد است؛ دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد با فیس بوک توافق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید