مردم فعلا به سفر نروند

به گزارش سرگرمی تفریحی، نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به خطر احتمالی سویه نو ویروس کرونا از مردم خواست که فعلا از شرکت در تجمع ها و سفر های غیرضروری پرهیز نمایند.

مردم فعلا به سفر نروند

به گزارش ایسنا، محمدرضا احمدی بیان کرد: در ابتدا از مردم عزیز کشور به علت اهتمامی که نسبت به رعایت پروتکل ها و توصیه های بهداشتی داشتند تشکر می کنم، این توجه مردم و کوشش کادر درمان کشورمان موجب شد امروز آمار مبتلایان و فوتی های ما به صورت چشم گیری کاهش پیدا کند.

وی اضافه نمود:، اما با وجود همه این رعایت کردن ها، تجربه کشور های مختلف در این دوساله نشان داده است که اگر بخواهیم به پروتکل ها کم توجهی کنیم ممکن است با مشکل روبرو شویم، حتی در این شرایط ممکن است افرادی که واکسینه هم شده اند مبتلا شده و با مشکل روبرو شوند، بر همین اساس توصیه می کنم فعلا تا زمان خاتمه خطر شیوع کرونا در کشور به رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دهیم و از هرگونه شرکت در تجمع ها و سفر های غیرضروری پرهیز کنیم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید نمود: اکنون با آمدن سویه نو کرونا در بعضی کشورها، اهمیت رعایت پروتکل ها دوچندان می گردد، چراکه باید توجه کنیم مقدار سرایت پذیری این سویه از سویه های قبلی ویروس بیشتر بوده و می طلبد برای جلوگیری از خطرات احتمالی به توصیه های مراجع مرتبط توجه لازم را داشته باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس در خاتمه تاکید نمود: بر همین اساس از مردم عزیز درخواست می کنم که ضمن رعایت همه پروتکل ها و توصیه ها فعلا به سفر نروند، سفر نرفتن موقتی خیلی بهتر از این است که خدای نکرده شاهد از دست دادن عزیزی از عزیزانمان باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1774

به "مردم فعلا به سفر نروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم فعلا به سفر نروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید