محمد فیلی دلیل ماسک نزدنش را گفت

به گزارش سرگرمی تفریحی، تهران (پانا)- محمد فیلی می گوید خبرهایی که در فضای مجازی مبنی بر ماسک نزدن و منع اینکار از سوی او منتشر شده شایعه است و حقیقت چیز دیگری است.

محمد فیلی دلیل ماسک نزدنش را گفت

محمد فیلی بازیگر نقش شمر در سریال مختار نامه درباره مصاحبه ای که اخیرا از او منتشر شده مبنی بر منع زدن ماسک به پانا گفت: اخیرا گفت وگویی از من منتشر شده که گفته ام اعتقادی به ماسک و کرونا ندارم. بعد از انتشار این خبر من دچار حواشی زیادی شدم.

وی ادامه داد: همیشه هوای خبرنگاران را دارم و هر گاه یکی از آنها تماس می گیرد به واسطه اینکه همکاریم پاسخگو هستم. چندی پیش شخصی تماس گرفت و از من درباره همه چیز سوال کرد و پاسخ دادم.

فیلی عنوان کرد: علاوه بر اینکه تمام چیزهایی که گفته بودم در متن مصاحبه برعکس شده بودند فقط حرف هایی که درباره ماسک گفته بودم منتشر شده بود و باقی چیزهایی که درباره مسائل مملکت، گرانی و وضع مردم گفته بودم حذف شده بود.

وی شرح داد: در مصاحبه به این خبرنگار گفتم چون زمان فیلمبرداری از اسب افتاده ام نمی توانم به درستی نفس بکشم و دچار مشکل می شوم. بیشتر از یک سال از زمانی که کرونا آمده می گذرد اما در هیچ یک از پروژه هایی که داشتم من یا همکارانم دچار مشکل نشده ایم و دلیل آن رعایت نکات بهداشتی بوده است، زمانی که می شود پروتکل ها را رعایت کرد و به مکان های عمومی وارد نشد چرا ماسک بزنم؟ به هر حال بخش بزرگی از وقتم را سر صحنه می گذرانم و مجبورم ماسک نزنم اما تا الان هم مسئله ای برایم پیش نیامده است.

این بازیگر اضافه کرد: وضع مردم خراب است، فرزندان جوانم به تازگی ازدواج کرده اند و تهیه خانه و اسباب و وسایل زندگی برایشان بسیار مشکل بود. گرانی وضع زندگی همه را سخت کرده است. امیدوارم زمانی برسد که حال همه خوب باشد، کرونایی نباشد، همه چیز ارزان باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1350

به "محمد فیلی دلیل ماسک نزدنش را گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد فیلی دلیل ماسک نزدنش را گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید