ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران نمایش شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، تهران (پانا) - پنج سریال رادیویی تازه از شبکه رادیویی نمایش پخش می گردد.

ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران نمایش شد

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، شکوه قلم، خانه عمه ناهید، فرزند آخر، ساعت 25 و مستأجر عناوین سریال های رادیویی این هفته رادیو نمایش هستند.

سریال رادیویی شکوه قلم به نویسندگی علی دنیوی ساروی و سردبیری مجید نظری نسب، داستان دختر یک طبیب را روایت می نماید که مانند پدرش به طبابت و ادبیات علاقه مند است و در نشریه ای مطلب نوشته است و اخیرا به علت یکی از مطالبش دستور تبعید گرفته است، داستان از زمانی شروع می گردد که حکم تبعیدش به وسیله مأمور دولت قرائت می گردد.

شکوه قلم به کارگردانی نازنین مهیمنی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد،افکتوری نرگس موسی پور، صدابرداری علی حاجی نوروزی و با هنرمندی رضا عمرانی، مهرخ افضلی، علی شجره، ماندانا اصلانی، مونا صفی، ماندانا محسنی، احمد هاشمی، محمد پورحسن، حمید یزدانی، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، شهین دخت نجف زاده ، مینو جبارزاده و فریبا متخصص هر روز ساعت 2:30 بامداد از رادیو نمایش پخش می گردد و تکرار آن ساعت 8:30 دقیقه است.

خانه عمه ناهید داستان زن تنهایی است که تنها دلخوشی اش بهنام، برادرزاده اش است. او تصمیم دارد از ایران برود، ناهید را راضی می نماید که بخشی از خانه تاریخی و زیبایش را اجاره بدهد، الهه که دانشجوی کم بضاعتی است برای اجاره یکی از اتاق ها به آنجا می آید و سخت آنجا را می پسندد اما بهنام که در سرش نقشه های طلایی می پروراند مانع می گردد و ماجراهایی رخ می دهد.

خانه عمه ناهید به نویسندگی زهرا رفیعی گیلوائی، سردبیری شهلا دباغی، کارگردانی حمید منوچهری،تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، صدابرداری علی حاجی نوروزی، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی صفا آقاجانی، محمدرضا قلمبر، نورالدین جوادیان، نازنین مهیمنی، سیما خوش چشم و شیما جان قربان هر روز ساعت 3 بامداد از رادیو نمایش پخش می گردد و ساعت 11:30 تکرار می گردد.

فرزند آخر به نویسندگی زهرا کولیوند، کارگردانی رضا عمرانی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، افکتوری نرگس موسی پور،صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی شمسی صادقی، راضیه مومیوند، معصومه عزیزمحمدی، محمد آقامحمدی، شیما جانقربان، نگین خواجه نصیرطوسی، بهادر ابراهیمی، شهریار حمزیان، حمید یزدانی، مهرداد مهماندوست هر روز ساعت 1:00 بامداد به روی آنتن می رود. داستان این سریال درباره پسری چهار ساله است که از طرف بهزیستی مدتی کنار خانواده ای می ماند و....

ساعت 25 سریالی رادیویی است که ماجرای حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران را روایت می نماید.

این سریال رادیویی به نویسندگی هلن بهرامی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، سردبیری ایوب اقاخانی، کارگردانی نورالدین جوادیان، افکتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی مهرخ افضلی،مروارید کریم پور، عباس شادروان،شهریار حمزیان، نوشین حسن زاده، محمدرضا علی، سعیده فرضی، ماندانا اصلانی، شیما جانقربان، ماندانا محسنی،محمد پورحسن،کامیار محبی، مجتبی طباطبایی،سهیلا تیلاوی، حمید یزدانی و مینا شجاع هر روز ساعت 1:30 بامداد از رادیو نمایش پخش می گردد و ساعت 22:00 تکرار آن است.

سریال رادیویی مستأجر داستان ورود مستاجرهای نو به واحد روبه روی خانه زنی است که به سبب شغل همسرش تنهاست و آرزو دارد دوست مناسبی در همسایگی اش پیدا کند.

مستأجر به نویسندگی زینب آرمند، سردبیری شهلا دباغی،کارگردانی سعیده فرضی،تهیه کنندگی ژاله محمدعلی،افکتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری مجید آیینه و با هنرمندی علی شجره، سوسن مقصودلو،شیرین سپهراد، فریبا طاهری،مهرخ افضلی، امین بختیاری، سیما خوش چشم، حمید یزدانی، مروارید کریم پور، کامیار محبی و محمد رضاعلی هر روز ساعت 4:30 از رادیو نمایش پخش می گردد و تکرار آن ساعت 12:00 همان روز است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1458

به "ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران نمایش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران نمایش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید