لو رفتن اخبار مهاجرت خواننده ها شاید ترفند تبلیغاتی باشد، ارشاد به قراردادهای موسیقی ورود کند

به گزارش سرگرمی تفریحی، افشار، خواننده باسابقه پاپ به دانشجو گفت: امیدوارم مسئولین وزارت ارشاد در مورد نحوه قراردادهای میان تهیه کننده ها و خواننده ها نظارت جدی تری داشته باشند که در آینده کمتر شاهد تضعیف شدن حق خواننده ها باشیم.

لو رفتن اخبار مهاجرت خواننده ها شاید ترفند تبلیغاتی باشد، ارشاد به قراردادهای موسیقی ورود کند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ آنلاین کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

گروه فرهنگ و هنر خبرنگاران، موضوع مهاجرت هنرمندان ایرانی به خارج از کشور علی رغم آنکه می تواند یک تصمیم شخصی برای زندگی سلبریتی ها باشد اما از آنجا که رفتار و کردار بسیاری از چهره های مشهور هنری به لحاظ مشهوریت زیر ذره بین مخاطبانشان واقع شده است و همچنین بسیاری از این سلبریتی های هنرمند الگویی برای جوانان محسوب می شوند، ناخواسته بسیاری از موارد مربوط به زندگی شخصی این هنرمندان مورد توجه اقشار مختلف قرار می گیرد.

اما مدتی است در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر مهاجرت احتمالی یکی دو خواننده مطرح موسیقی پاپ از سوی بعضی خبرنگارن مطرح میگردد که این موضوع به یکی از داغ ترین مباحث روزهای اخیر مخاطبان در فضای مجازی بدل شده بود و این موضوع موافقان و مخالفان خاص خود را دارد، فارغ از این موضوع که مطرح کردن این مسئله در فضای مجازی صرفا یک بازی رسانه ای و تبلیغاتی است.

قاسم افشار از خواننده های باسابقه موسیقی پاپ در این خصوص به خبرنگار فرهنگی خبرنگاران گفت: در وهله اول باید گفت، مهاجرت یک موضوع شخصی تلقی میگردد و میتواند برای هر هنرمندی در جهان اتفاق بی افتد که بعضی ها اقدام به این کار میکنند و فی نفسه هم نمیتوان خرده به مهاجرت انسانها گرفت اما مهم تر از مهاجرت، رفتار و کرداری است که هنرمندان پس از مهاجرت از خود نشان می دهند .

وی در ادامه در مورد ایکه آیا تابحال به مهاجرت فکر نموده است یا خیر، گفت: به هر حال اوایل فعالیت مان بعضی اظهارنظرها درباره مهاجرت خواننده های هم نسل بنده می گردد اما صادقانه بگویم من عاشق وطنم است و هیچ جایی غیر از ایران نمی توانم زندگی کنیم و دوست دارم خنده و اشک هایم را در کنار هموطنانم بگذارنم و خدا را شکر میکنم که تا به امروز به طور جدی به موضوع مهاجرت فکر هم نکردم.

این خواننده پاپ گفت: به نظرم اگر هنرمندی قصد مهاجرت دارد دیگر نیازی به فضاسازی و خبررسانی از قبل از مهاجرت معنایی ندارند، البته این فضاسازی ها درباره مهاجرت خواننده ها شاید یک حرکت تبلیغاتی برای بهتر دیده شدن باشد و شاید هم پشت پرده ای داشته باشد که ما بی خبریم .

افشار ادامه داد: به نظرم شاید بهتر باشد که هنرمندی که به هر علت قصد مهاجرت دارد بی سر و صدا و شلوغ بازی مهاجرت کند و اگر کار غیرقانونی انجام نداده باشد کسی هم جلویش را نمیگیرد.

وی در ادامه درباره عللی که باعث تصمیم به مهاجرت از سوی بعضی خوانند ها گرفته میگردد، گقت: البته در این خصوص باید همان هنرمندانی که مهاجرت نموده اند جوابگو باشند اما به نظرم بی انصافی که اگر همه تقصیرها را گردن خواننده بی اندازیم.

وی اضافه نمود: بعضی مواقع تعدادی از خواننده های چوان موسیقی پاپ با یک حس ناامیدی عجیبی روبرو میشوند و در این مورد مدیریت کلان موسیقی و همچنین تهیه کننده های موسیقی هم دخیل هستند به عنوان مثال از سوی تهیه کننده ها و شرکت های فرهنگی قراردادهای کوتاه مدت با خوانندگان بسته میگردد که در این قراردادها تهیه کننده ها بسیار بیشتر از از خواننده ها سود میکنند .

این خواننده توضیح داد: به عنوان مثال خواننده ای که یکسال تحت قرارداد قلان شرکت در اوج واقع شده است و پشت سر هم کنسرت برگزار میکند پس از یکسال که با افت مواج میگردد براحتی هر چه تمام تر تهیه کنننده مسیرش را از این خواننده جدا میکند و خواننده احساس خلا عجیبی میکند و بعد از یک مدتی به افسردگی دچار میگردد و شاید در این مواقع به هر ترفندی دست بزند برای اینکه دوباره دیده گردد که خبرسازی همراه با حاشیه سازی هم بکی از همین ترفندها می تواند باشد.

وی در انتها گفت: امیدوارم مسئولین وزارت ارشاد در مورد نحوه قراردادهای بین تهیه کننده ها و خواننده ها نظارت جدی تری داشته باشند که در آینده کمتر شاهد تضعیف شدن حق خواننده ها باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 994

به "لو رفتن اخبار مهاجرت خواننده ها شاید ترفند تبلیغاتی باشد، ارشاد به قراردادهای موسیقی ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لو رفتن اخبار مهاجرت خواننده ها شاید ترفند تبلیغاتی باشد، ارشاد به قراردادهای موسیقی ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید