سفری علمی پژوهشی به پایتخت عطر جهان ، محققان و فعالان ایرانی ثبت نام کنند

به گزارش سرگرمی تفریحی، معاونت علمی و فناوری رییس جمهور امکان یک سفر علمی پژوهشی به کشور فرانسه را برای علاقه مندان به صنعت عطر سازی فراهم کرده است.

سفری علمی پژوهشی به پایتخت عطر جهان ، محققان و فعالان ایرانی ثبت نام کنند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گل های معطر، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر کشور به مراکز اسانس و عطر سازی کشور فرانسه برنامه ریزی شده است.

بازدید از مراکز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید از موزه های مرتبط با صنعت عطر و اسانس و نیز نشست مشترک با کارگزاران و محققین این صنعت در فرانسه از جمله جزئیات سفر فوق الذکر است.

برای حضور در این رویداد، کلیه محققان، پژوهشگران، فعالین اقتصادی و دیگر علاقه مندان به بازار گیاهان دارویی و معطر ایران، تا دهم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رخداد علمی ثبت نام کنند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه های کشور، اعضای کانون گل محمدی و انجمن گلاب و عرقیات برای شرکت در این رویداد شامل تخفیف ویژه خواهند بود.

ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این سفر علمی می باشند. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی وفناوری رییس جمهوری تماس حاصل کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 265

به "سفری علمی پژوهشی به پایتخت عطر جهان ، محققان و فعالان ایرانی ثبت نام کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفری علمی پژوهشی به پایتخت عطر جهان ، محققان و فعالان ایرانی ثبت نام کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید