روزبهانی: به بوکس توجه نمی گردد، برای سهمیه المپیک می جنگم

به گزارش سرگرمی تفریحی، بوکسور المپیکی تیم ملی ایران با انتقاد از کم توجهی های مسئولان ارگان های مختلف ورزش کشور به این رشته، اظهار کرد: باید با وجود سختی ها کوشش کنیم و شخصا نیز برای کسب سهمیه می جنگم.

روزبهانی: به بوکس توجه نمی گردد، برای سهمیه المپیک می جنگم

احسان روزبهانی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک بهمن ماه چین، شرح داد: کادرفنی با دور کردن حواشی از تیم ملی به بهترین شکل و در حد توان این رشته، برای موفقیت ملی پوشان کوشش می نمایند. توان بوکس ما در همین حد است وقتی برای هیچ یک از ارکان اجرایی ورزش کشور اعم از وزارت ورزش مهم نیست.

او ادامه داد: متاسفانه با توجه به اینکه وزارت ورزش و سایر ارگان ها توجهی به بوکس نمی نمایند، بیش از این نمی توان برای آن کاری کرد و کادرفنی هم در حد امکان و توان برای ملی پوشان کوشش می نمایند. تنها یک فدراسیون است که باید بدون حمایت کوشش کند که در این مدت هم واقعا برای ما زحمت کشیده است.

بوکسور المپیکی تیم ملی ایران درباره شرایط فنی تیم نیز گفت: برنامه ها به صورت تمام و کمال پیش می رود، رئیس فدراسیون و نایب رئیسی که داریم به یاری کادرفنی تیم را آماده می نمایند. با این حال همانطور که گفتم دارایی بوکس در این حد است و باید با همه این مسائل آماده شویم.

او در خصوص تورنمنت جام احمد کمرت در ترکیه نیز گفت: قطعا این مسابقات می تواند تاثیر مثبتی روی آماده سازی بوکسورهای تیم ملی داشته باشد. ما تا کنون هیچ تورنمنت سطح بالایی را نداشته ایم و با توجه به سطح خوب مسابقات احمد کمرت، می تواند فرصت مناسبی برای آماده سازی باشد.

مدال بوکس ایران در بازی های آسیایی اینچئون، در پاسخ به این سوال که آیا با تمریناتش زیر نظر کادرفنی تیم ملی موافقتر است یا با تمرینات انفرادی مانند سال های گذشته؟ اظهار کرد: من همواره یک جور تمرین می کنم و الآن هم صبح و بعد از ظهر زیر نظر کادرفنی و به صورت انفرادی تمریناتم را پیش می برم. با این حال تنها مسابقات درون اردویی داریم که کافی نیست، کاش می شد تیم ملی بوکس را به تورنمنت های تدارکاتی متعدد بفرستیم تا ملی پوشان به آمادگی کامل برسند.

او در پاسخ به این سوال که آیا بار دیگر می تواند سهمیه المپیک را برای ایران کسب کند؟ شرح داد: توکل من به خدا است و تنها باید کوشش کنم. با توجه به سیدبندی کار ما کمی سخت تر شده است، اما ما برای کسب سهمیه می جنگیم. ان شاءالله همانطور که آقای استکی گفت، در همه اوزان کسب سهمیه کنیم.

روزبهانی در انتها گفت: شرایط تیم ملی نسبت به قبل بهتر شده است اما همانگونه که می دانید بوکس مورد توجه مسئولان ورزش و وزارت ورزش نیست. چندین سال است که ما لیگ نداریم! همه می گویند کشتی، تکواندو، کاراته و در آخر هم حالا یک بوکسی وجود دارد! وقتی به بوکس توجه نمی گردد باید با سختی ها کار کنیم که سخصا برای کسب سهمیه می جنگم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 492

به "روزبهانی: به بوکس توجه نمی گردد، برای سهمیه المپیک می جنگم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزبهانی: به بوکس توجه نمی گردد، برای سهمیه المپیک می جنگم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید