دو دربی بدون بلیت در رادیو ورزش

به گزارش سرگرمی تفریحی، رادیو ورزش دو دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس را بازپخش می نماید.

دو دربی بدون بلیت در رادیو ورزش

به گزارش سرگرمی تفریحی و به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش، در جدول برنامه های روز آدینه 29 شهریور، برنامه بازی های ماندگار ساعت 15 تا 17 جانمایی شده که این برنامه، دو شهرآورد هفتادوچهار و هشتادوچهار را بصورت خلاصه آماده پخش نموده است.

برنامه بازی های ماندگار، برنامه جدیدی است که از روز آدینه سی و یکم خرداد امسال به بهانه سالگشت دیدار تاریخی تیم ملی فوتبال ایران با تیم ملی فوتبال آمریکا در چارچوب رقابت های گروهی جام جهانی 1998 فرانسه پخش آن شروع و تاکنون یازده دیدار تاریخی تیم ملی فوتبال کشورمان را بازپخش شده است.

به دنبال استقبال مخاطبان از این برنامه و درخواست آنها برای پخش دیدارهای شهرآورد، این آدینه به بهانه شهرآورد نودم بین تیم های پرسپولیس - استقلال اقدام به بازپخش دوشهرآورد در یک برنامه نموده است. از نکات جالب توجه این برنامه نتیجه مشابه 2-3 است که دیدار 74 را پرسپولیس و دیدار 84 را استقلال با همین نتیجه به سود خود به خاتمه برده اند. از دیگر نکات جالب توجه این دو شهرآورد قضاوت علیرضا فغانی در هر دو دیدار است. خسرو والی زاده گزارشگر مطرح رادیو ورزش نیز بر هر دو بازی را گزارش نموده است.

شبکه رادیویی ورزش در بازپخش مسابقات قدیمی این امکان را برای مخاطبین فراهم نموده است که در گیرنده های دیجیتال تلویزیونی کانال رادیو نمای رادیو ورزش عکس های خاطره انگیز مسابقه درحال پخش و نیز تیتر و عناوین و عکس روزنامه های ورزشی که روز بازی و روز بعد از آن را به نمایش می گذارد در حین شنیدن گزارش بازی، آن را ببینند و هم چنین به مخاطبین این امکان را می دهد که این برنامه را در سایت radiovarzesh.ir دوباره بشنوند.

برنامه بازی ماندگار آدینه ها ساعت 15:30 تا 17 در جدول پخش برنامه های رادیو ورزش جانمایی شده است که این هفته استثناً برای پخش حواشی و متن شهرآورد 74 و 84 این برنامه ساعت 15 شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 170

به "دو دربی بدون بلیت در رادیو ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دربی بدون بلیت در رادیو ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید