خبرنگاران خیابان های ارومیه در شب اول محدودیت های کرونایی خلوت شد

به گزارش سرگرمی تفریحی، ارومیه- خبرنگاران- خیابان های شهر ارومیه که شرایط شیوع کرونا در آن قرمز است، در شب نخست اجرای محدودیت های مربوط به بیماری کووید 19 خلوت و شرایط ترددها در دقایقی پس از ساعت 21، به ساعات بامداد شبیه شد.

خبرنگاران خیابان های ارومیه در شب اول محدودیت های کرونایی خلوت شد

به گزارش خبرنگاران، در حالی که امروز، شنبه اول آذرماه نخستین روز محدودیت های کرونایی در دهها شهر کشور اجرایی شد، شهر ارومیه نیز در زمره این شهرها قرار گرفت.

طبق بررسی خبرنگاران خبرنگاران، در دقایقی پس از ساعت 21 که محدودیت تردد خودروها در معابر شهری انجام شد، سیر نزولی عبور خودرو در این شهر آغاز شد و تا حدود نیم ساعت، خیابان ها خالی از خودرو شدند.

هرچند برخی ترددها در سطح شهر وجود داشت ولی به نظر می رسید که این خودروها بیشتر مربوط به ناوگان عمومی یا تاکسی های اینترنتی هستند.

ستاد ملی مقابله با کرونا در راستای کاهش دورهمی های خانوادگی در شب های پاییزی که از عوامل اصلی شیوع بیشتر بیماری کووید 19 در کشور به شمار می رود، این منع تردد را از ساعت 21 تا چهار صبح روز بعد، طی 2 هفته نخست آذرماه جاری اعمال کرده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در این خصوص به خبرنگار خبرنگاران گفت: دستگاه های امدادی، خدماتی، کارکنان شیفت شب، اورژانس، هلال احمر و افرادی که معرفی نامه دارند، می توانند در شب تردد کنند.

سرهنگ عباس فرمانی اضافه نمود: در صورتی که هر فردی، نتواند این معرفی نامه را ارائه دهد، برخورد لازم با این فرد انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، 10 شهر آذربایجان غربی شامل ارومیه، خوی، سلماس، میاندوآب، سردشت، شوط، چایپاره، پلدشت و اشنویه در شرایط قرمز کرونایی قرار دارند و ممنوعیت تردد شبانه در آنها اعمال می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1083

به "خبرنگاران خیابان های ارومیه در شب اول محدودیت های کرونایی خلوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خیابان های ارومیه در شب اول محدودیت های کرونایی خلوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید