خانه تکانی نوروزی در کوچه زینلی

به گزارش سرگرمی تفریحی، برای افزایش مشارکت های مردمی و همچنین استفاده از دیدگاه های ساکنان در مناسب سازی محیطی فضاهای شهری ،طرح بهسازی کوچه زینلیبا عنوان خانه تکانی با مشارکت اهالی این کوچه در آستانه نوروز در منطقه 10 اجرا شد.

خانه تکانی نوروزی در کوچه زینلی

جهت دریافت خدمات اجرای نمونه طراحی روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

سرگرمی تفریحی - بهاره خسروی :طرح بهسازی مشارکتی کوچه زینلی از جمله برنامه هایی است که برای حل مسائل و تامین نیازهای شهروندان با استفاده از نظرات اهالی ساکن در این کوچه از سوی دفتر توسعه محلی ناحیه 2 برنامه ریزی شده است. کارشناس اجتماعی دفتر توسعه محلی ناحیه 2 با بیان این مطلب درباره جزئیات بیشتر این طرح که کارهای مطالعاتی آن شش ماه زمان برده و همچنان ادامه دارد، شرح می دهد: همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز، پس از سپری کردن مراحل شناخت و ارزیابی نظرات اهالی و جلسات اعتماد سازی با نمایندگان کوچه و همچنین شورایاری، فاز نخست این طرح در قالب خانه تکانی کوچه زینلی با مشارکت اهالی و برای ایجاد روحیه شادابی و نشاط میان آنها و ایجاد حس مسئولیت پذیری میان شهروندان برای مشارکت در برنامه اجتماعی اجرا شد.

مریم رفیعی نژاد، با تاکید بر حفظ همه موارد بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس که این روزها چترش را بر زندگی مردم پهن نموده است، اضافه کرد: در این خانه تکانی بهاری با یاری همسایه ها و همکاری شهرداری منطقه، دیوارهای کوچه پاکسازی شد و برای سرزنده کردن فضای حیاط خانه ها نیز به درخواست شهروندان ساکن در کوچه، نهال هایی در حیاط خانه ها، کاشته شد. در سرانجام اهالی، زباله های را جمع آوری و کوچه را آب و جارو کردند.

به گفته کارشناس دفتر توسعه محلی ناحیه 2، زیبا سازی و سر زنده کردن فضای کوچه با همراهی اهالی از دیگر مراحل این طرح است که به زودی اجرا می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 526

به "خانه تکانی نوروزی در کوچه زینلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه تکانی نوروزی در کوچه زینلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید