تمجید: بعضی تیم ها پروتکل ها را بهانه نموده چون دیگر نمی توانند با یک تیم قهرمان 3 رده لیگ شوند، چگینی سفسطه می نماید

به گزارش سرگرمی تفریحی، سرپرست سازمان لیگ تکواندو گفت: در گذشته بعضی تیم ها با تعداد محدود قهرمان سه رده لیگ تکواندو می شدند، اما با تغییر قوانین دیگر این امکان برای آنها وجود ندارد.

تمجید: بعضی تیم ها پروتکل ها را بهانه نموده چون دیگر نمی توانند با یک تیم قهرمان 3 رده لیگ شوند، چگینی سفسطه می نماید

محسن تمجید در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خاتمه فرصت پیش ثبت نام لیگ های تکواندو و غیبت تیم کن گفت: دوستان حتماً تمایل به حضور در مسابقات نداشتند که ثبت نام نکردند. چگینی مدیرعامل کن عنوان نموده است که به فکر سلامتی بازیکنانش است و تا پروتکل ها کاملاً تعیین نشوند در مسابقات ثبت نام نخواهند کرد. اینکه ایشان به فکر سلامت بازیکنان خود است بسیار عالی است و آفرین که به فکر سلامتی بازیکنان خود هستند تا دچار مشکل نشوند.

وی در پاسخ به این سؤال که اعتقاد دارد برگزاری مسابقات باعث ایجاد مشکل در سلامت ورزشکاران خواهد شد، گفت: اصلاً چنین اعتقادی ندارم، اما ایشان چنین اعتقاد دارد و باید صراحتاً روی اعتقاد خود بایستد. چگینی اعتقاد دارد سازمان لیگ به سلامت ورزشکاران اهمیت نمی دهد و ایشان به فکر سلامت بازیکنان خود است که بسیار عالی است.

سرپرست سازمان لیگ تکواندو در خصوص اینکه پروتکل های برگزاری مسابقات را برای تیم ها تشریح نموده است، گفت: پروتکل ها را قرار نیست ما تدوین کنیم و پروتکل ها را ستاد مبارزه با کرونا و وزارت ورزش ابلاغ می نمایند. این پروتکل ها یک کتابچه است و عزیزانی که صحبت می نمایند، اصلاً نمی دانند پروتکل چیست. این پروتکل ها برای هر ورزش به شکل اختصاصی تهیه و ابلاغ خواهد شد. پیش نویس این پروتکل را مطالعه کردم و مخصوص مسابقات پومسه و کیوروگی است و فکر می کنم در هفته جاری ابلاغ گردد.

تمجید در واکنش به ادعای چگینی و متهم کردن او به نمایش گفت: تا به حال نمایش برگزار ننموده ام و تمایلی به اجرای نمایش ندارم. دوستانی که منافع شان به خطر افتاده است به دنبال سفسطه برای جابه جایی اذهان عمومی هستند و نمایش اجرا می نمایند. اگر چگینی به دنبال سلامت بازیکنانش بود و ابهام در پروتکل ها برای ثبت نام داشت، در جلسه هم اندیشی با یک لشگر آدم حضور پیدا نمی کرد. همه تیم ها یک نماینده داشتند، اما ایشان با چهار یا پنج نفر از نیروهای خود در جلسه حاضر شده بود.

وی ادامه داد: کن قصد حضور در مسابقات را داشت، اما با تغییر آیین نامه، پروتکل ها را بهانه نموده است. تغییراتی که دیگر اجازه نمی دهد یک تیم با 15 بازیکن در سه جام قهرمان گردد. نباید این طور باشد که کن یا هر تیم دیگری با یک تیم در لیگ های نوجوانان، برتر و دسته یک حضور داشته باشد و سه جام را به خانه ببرد. سازمان لیگ به دنبال معرفی چهره های جدید است تا همه بازیکنان بتوانند در مسابقات حضور داشته باشند. آیین نامه سازمان لیگ تا سال گذشته امکان حضور یک بازیکنان در دو یا سه لیگ را می داد که جلوی آن را گرفتیم و اعتقاد دارم هر بازیکن فقط باید در یک لیگ حضور داشته باشد.

سرپرست سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که به برگزاری مسابقات با وجود موج سوم کرونا اطمینان دارد، گفت: نسبت به برگزاری مسابقات اطمینان دارم و صد درصد مسابقات برگزار خواهد شد، اما این طور نیست که بگویم 10 روز دیگر قطعاً مسابقات برگزار می گردد. وقتی کشور از حالت پیک در بیاید ما مسابقات را برگزار خواهیم کرد. در هفته جاری مجوز برگزاری صادر خواهد شد و بعضی موارد مانند اینکه هر کسی بخواهد وارد سالن بگردد باید تست PCR بدهد را می توانیم کنترل کنیم، اما اینکه تردد چگونه باشد و کجا غذا بخورند، دست من نیست. با دریافت مجوز نیز منتظر خواهیم شد تا کشور از این شرایط خارج گردد و مسابقات را برگزار می کنیم.

تمجید با تأکید بر اینکه مسئولیت او در جهت حفظ سلامت بازیکنان بیشتر از همه خواهد بود، گفت: ما برای هر تهدید احتمالی راه حل تعریف کردیم. حتی درِ ورود و خروج بازیکنان متفاوت است و بازیکنان از مسیری که مواد ضدعفونی نماینده واقع شده است، ورود خواهند کرد و موقع خروج از در پشتی باید خارج شوند و هیچ بازیکن و حتی خود من حق ورود از در خروجی را نخواهد داشت.

وی درباره احتمال حل اختلافات سازمان لیگ و تیم کن و احتمال ثبت نام مجدد از این تیم گفت: علی رغم اینکه مهلت پیش ثبت نام به اتمام رسیده است، اما اگر تیم کن بخواهد با شرایط فدراسیون و سازمان لیگ در مسابقات حضور داشته باشد، باید به وسیله مکاتبه برای تمدید پیش ثبت نام درخواست کتبی بدهد. ضمن اینکه مواردی مطرح شده است که باعث تشنج در اذهان عمومی و سفسطه شده و خودشان باید آن را مرتب نمایند.

سرپرست سازمان لیگ در خاتمه گفت: اینکه تمجید نمایش برگزار می نماید هیچ ارتباطی به پروتکل ندارد و نمایش نشان دادن مسائل غیرواقعی است که دوستان انجام دادند. من دکترای مدیریت دارم و به کاری که انجام می دهم، ایمان دارم. دوستان در گذشته با 15 بازیکن سه جام کسب می کردند، اما حالا متوجه شدند باید در هر رده 15 تا 20 بازیکن داشته باشند و طبیعی است دچار مشکل شوند و نتوانند قهرمانی های خود را تکرار نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 988

به "تمجید: بعضی تیم ها پروتکل ها را بهانه نموده چون دیگر نمی توانند با یک تیم قهرمان 3 رده لیگ شوند، چگینی سفسطه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید: بعضی تیم ها پروتکل ها را بهانه نموده چون دیگر نمی توانند با یک تیم قهرمان 3 رده لیگ شوند، چگینی سفسطه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید