به من می&zwnjگفتند پیر هستی!

به گزارش سرگرمی تفریحی، زلاتان ایبراهیموویچ ستاره حرفه ای میلان در جدیدترین مصاحبه اش درباره خداحافظی اش از فوتبال صحبت کرده است.

به من می&zwnjگفتند پیر هستی!

زلاتان در گفت وگو با اسکای اسپورت ایتالیا درباره دورانی که تصمیم گرفته بود از فوتبال خداحافظی کند صحبت کرد: معتقدم، به جای حضور در یک تیم در اوج بهتر است تا یک تیم را به اوج برسانید. اگر ترسیده بودم چنین کاری را انجام دهم اصلاً قرارداد امضا نمی کردم. مثل زمانی که در منچستریونایتد به من گفتند پیر هستم. 10 سال پیش دوران دیگری داشتم اما حالا با تجربه تر شده ام. زمانی که جوان هستید بیشتر ستاره هستید و من حالا آن را متوجه می شوم.

زلاتان درباره سال های پایانی دوران فوتبالش هم گفت: در مورد خداحافظی از فوتبال هم باید بگویم که استفانو پیولی از من درباره کاری که می خواستم انجام دهم پرسید. پاسخ دادم نمی خواهم به فوتبال ادامه دهم چون خانواده هم اهمیت دارد. من اینجا تنها هستم. یک فداکاری است. برای 6 ماه مسئله ای نیست اما نمی خواهم یک سال دیگر بمانم. پیولی هم به من گفت به تصمیمت احترام می گذارم .فردای آن روی دوباره با هم صحبت کردیم و من گفتم تصمیم گرفته ام بازنشست شوم. در این سن قرارداد مهم نیست. ناگهان چیزی تغییر کرد. نمی خواستم پشیمانی داشته باشم. به میلان اطلاع دادم که ادامه می دهم. در منچستریونایتد هم زمانی که 35 سال داشتم می خواستم خداحافظی کنم. پس از مصدومیتم گفتم تا جایی که امکان دارد به بازی ادامه می دهم.

منبع: فرارو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1112

به "به من می&zwnjگفتند پیر هستی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به من می&zwnjگفتند پیر هستی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید