امکان عضویت دیجیتال کتابخانه ملی بدون محدودیت سنی و تحصیلی

به گزارش سرگرمی تفریحی، در راستای توزیع عادلانه اطلاعات و دسترسی آسان عموم و پژوهشگران به منابع سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در شرایط فعلی امکان عضویت اینترنتی برای همه افراد و علاقه مندان در سامانه دیجیتال این سازمان بدون محدودیت سنی، تحصیلی و مکانی فراهم شد.

امکان عضویت دیجیتال کتابخانه ملی بدون محدودیت سنی و تحصیلی

جهت دریافت خدمات اجرای گلدان در پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، این سازمان در راستای مسئولیت اجتماعی و فراهم کردن تسهیلات لازم برای پژوهشگران کشور و عموم مردم با درنظر دریافت شرایطی که کشور با گسترش ویروس کرونا روبرو است کوشش کرد تا علاوه بر فراهم کردن دسترسی آنلاین برای اعضای کتابخانه شرایط یکسانی را برای بهره مندی از منابع اطلاعاتی برای عموم مردم فراهم کند.

پیش از این سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در راستای برقراری خدمات خود برای اعضای کتابخانه و مراجعان آرشیو ملی و تأمین بخشی از منابع مورد احتیاج این پژوهشگران در دوران تعطیلی تالارها، دسترسی به منابع دارای محدودیت در سامانه دیجیتال را که فقط در محل فیزیکی ساختمان های کتابخانه و اسناد ملی میسر بود را از تاریخ 26 اسفند 1398 فراهم کرد. این مجموعه شامل 13 هزار عکس تاریخی، 15 هزار کتاب چاپی نفیس، 100 هزار پرونده آرشیوی و 220 هزار خاتمه نامه می گردد. دسترسی به حدود 37 هزار نسخه خطی و 4 هزار کتاب چاپ سنگی از سایر منابع این سامانه است که همیشه در دسترس همه کاربران اینترنتی قرار داشته اند.

همه علاقه مندان می توانند برای دسترسی به منابع دیجیتال و استفاده از آن ها به وسیله آدرس https://dl.nlai.ir/ و ثبت نام اینترنتی به عنوان کاربر جدید عضو این سامانه شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 556

به "امکان عضویت دیجیتال کتابخانه ملی بدون محدودیت سنی و تحصیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان عضویت دیجیتال کتابخانه ملی بدون محدودیت سنی و تحصیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید