آتش سوزی انبار فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی

به گزارش سرگرمی تفریحی، انبار فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی طعمه حریق شد.

آتش سوزی انبار فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی

ایرنا نوشت: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با تایید آتش سوزی در محدوده مجتمع بندری شهید رجایی گفت که این آتش سوزی از یکی از انبارهای جا به جایی روغن شروع شد و به سرعت گسترش یافت.

آتش پاد دوم فرجام دانش با اشاره به گستردگی آتش سوزی و سرعت گسترش آن، اظهار کرد که آتش نشانان با تمام تجهیزات برای اطفای حریق در محل حضور یافته اند و آتش نشانان بندرعباس نیز برای یاری به خاموش کردن این آتش سوزی به منطقه اعزام شده اند.

گفته می گردد گستردگی و حجم آتش سوزی به حدی است که دود ناشی از آن از فاصله بسیار زیاد قابل رویت است و تاکنون انفجارهایی نیز به همراه داشته است.

یک منبع خبری در مجتمع بندری شهید رجایی نیز به ایرنا گفت :کانون آتش سوزی امروز در بندر شهید رجایی، زمین های تحت مدیریت منطقه آزاد قشم است.

وی گفت:آتش سوزی از یک ماشین ویژه بلند کردن کانتینر (ریچ استاکر) شروع شده و پس از آن به محل نگهداری قیر و روغن پایه سرایت نموده است.

بر اساس گزارش دریافتی عملیات اطفا حریق، مهار و سرد کردن محوطه در حال اجرا است اما با توجه به وضعیت فیزیکی و شیمیایی این مواد، امکان اشتعال و شعله ور شدن مجدد آتش وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 13

به "آتش سوزی انبار فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی انبار فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید