یلوه: در حال رایزنی هستیم تا پول برانکو را پرداخت کنیم

به گزارش سرگرمی تفریحی، معاون مالی باشگاه پرسپولیس گفت: در حال رایزنی هستیم تا منابع را تهیه و قبل از اینکه خطری متوجه باشگاه گردد، پول برانکو را پرداخت کنیم.

یلوه: در حال رایزنی هستیم تا پول برانکو را پرداخت کنیم

به گزارش ، رضا یلوه، معاون مالی باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت پول برانکو گفت: در حال رایزنی هستیم تا منابع را تهیه و قبل از اینکه خطری متوجه باشگاه گردد، پول برانکو را پرداخت کنیم.

او اضافه کرد: با مشاور حقوقی باشگاه صحبت کردم و در رای برانکو 12 سپتامبر پنجره باشگاه بسته شده، اما درباره هرگونه تهدید دیگری قطعا فیفا به ما اخطار خواهد داد. به طور مثال می گوید یک هفته فرصت دارید که پول را پرداخت کنید وگرنه خطر کسر امتیاز یا مشکل دیگری برای باشگاه پیش می آید.

یلوه ادامه داد: در اپلیکیشن باشگاه فضایی برای یاری طرفداران وجود دارد و در آنجا می توانند یاری نمایند و یاری ها به حساب باشگاه واریز می گردد. درآمدزایی خوبی داشتیم، اما از قبل بدهی زیادی داشتیم و در حال تسویه آن ها هستیم.

معاون مالی باشگاه پرسپولیس اعلام نمود: بدهی دستیاران برانکو را فیفا داده، ولی آن پول هم برای پرسپولیس بوده و برای بدهی ها پرداخت شده است. هیچ اخطاری از سوی فیفا به دست ما نرسیده است و ما تا قبل از آن تسویه می کنیم و نمی گذاریم تهدیدی متوجه باشگاه گردد.

وی در مورد این موضوع که صحبت از یاری آذری مدیرعامل باشگاه فولاد به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است، گفت: در جریان این موضوع نیستم. منبع ریالی پول برانکو تامین گردد، برای انتقال پول راه های زیادی وجود دارد.

یلوه در خاتمه گفت: حواشی که ایجاد شده برای باشگاه سم است و تیم لطمه می بیند. تیم ما در فینال لیگ قهرمانان است و مطمئن باشید تمام فکر و ذکر مدیران باشگاه این است که مطالبات برانکو به موقع پرداخت گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 1016

به "یلوه: در حال رایزنی هستیم تا پول برانکو را پرداخت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یلوه: در حال رایزنی هستیم تا پول برانکو را پرداخت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید