کورتوا: چون جزو بهترین دروازه بان های جهان هستم از من انتقاد می نمایند

به گزارش سرگرمی تفریحی، سنگربان بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید می گوید به انتقاداتی که رسانه ها از او انجام می دهند توجهی ندارد و خودش را جزو بهترین های جهان می داند.

کورتوا: چون جزو بهترین دروازه بان های جهان هستم از من انتقاد می نمایند

به گزارش سرگرمی تفریحی، تیبو کورتوا، سنگربان تیم فوتبال رئال مادرید اگرچه پنج بازی متوالی کلین شیت نموده است، اما او در ابتدای فصل بارها به خاطر گل های ساده ای که دریافت می کرد مورد انتقاد واقع می شد. با این حال او می گوید که در همان زمان هم توجه چندانی به نقدها نداشته است.

کورتوا گفت: من روزنامه ها را نمی خوانم. فقط به چیزی که مربی یا هم تیمی هایم می گویند، توجه می کنم. وقتی آنها (منتقدان) خودشان دروازه بان نبوده اند، چطور می توانند سختی های این کار را تشخیص دهند؟ من به توانایی هایم شک ندارم. می دانم که یکی از بهترین دروازه بان های جهان هستم و همین موضوع هم سبب می گردد که از من انتقاد نمایند. من اما نگران نیستم، چون در بازی های اخیر مقابل سلتاویگو، سویا و اتلتیکومادرید و بازی های دیگر واکنش های خوبی داشته ام. در سطح خوبی بازی می کنم. به نظر فصل خوبی پیش رو داریم و باید به همین شیوه به کارمان ادامه دهیم.

سنگربان بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید اضافه کرد: زیدان به من گفت که سنگربان اول تیم خواهم ماند و خواست که تمرکزم را حفظ کنم. او همواره به من اعتقاد داشته است. در اتلتیکومادرید و چلسی روزهای خوبی را تجربه کردم و اینجا در مادرید هم فکر می کنم که اوضاع برایم خوب پیش رفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sargarmi-tafrihi.ir شناسه مطلب: 360

به "کورتوا: چون جزو بهترین دروازه بان های جهان هستم از من انتقاد می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کورتوا: چون جزو بهترین دروازه بان های جهان هستم از من انتقاد می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید